Czy programista może zmienić minimalny próg płatności?


4

Czy istnieje sposób na zmianę minimalnego progu płatności generowanego przez zakupy w aplikacji?

Google pozwala zmienić minimalny próg (tj. 3,000 €), a także odroczyć płatność do 1 roku.

Jest to bardzo przydatne przy zakładaniu niezależnych studiów w krajach o złej polityce podatkowej dla przedsiębiorców. Nawet niewielka faktura zmusi studio do płacenia 600 € podatków miesięcznie, aby zachować zgodność z prawem.

Odpowiedzi:


7

Nie, nie możesz zmienić progu płatności. Zawsze będzie to 10 USD (jeśli Twoja waluta jest obsługiwana przez Apple) lub 150 USD (jeśli nie jest).

Źródło: iTunes Connect> Zasoby i pomoc> Zarabianie

Kiedy otrzymam zapłatę?

Płatności są dokonywane w ciągu 45 dni od ostatniego dnia miesiąca, w którym dokonano zakupów książek. Aby otrzymać płatność, musisz podać wszystkie wymagane informacje bankowe i podatkowe oraz dokumentację, a także spełnić minimalny próg płatności.

Jeśli waluta Twojego banku i konta bankowego jest wymieniona w tej tabeli, musisz przekroczyć minimalny próg płatności w wysokości 10 USD. Wszystkie pozostałe kraje bankowe i waluty kont bankowych muszą przekraczać minimalny próg płatności w wysokości 150 USD.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.