Czy mogę zsynchronizować iPhone'a z wieloma komputerami bez usuwania wszystkich aplikacji?


16

Postępowałem zgodnie z zaleceniami z tej witryny, aby zsynchronizować iPhone'a na wielu komputerach, ale postanowiłem usunąć moje aplikacje. Na moim iPhonie mam około 50 aplikacji.

Jeśli spróbujesz odznaczyć opcję „Synchronizuj aplikacje” na karcie Aplikacje, iTunes powie „Czy na pewno nie chcesz synchronizować aplikacji? Wszystkie istniejące aplikacje i ich dane na iPhonie zostaną usunięte”.

Jeśli jednak nie zaznaczę opcji synchronizacji aplikacji (pamiętając, że mój laptop jest nowy), mój komputer próbuje usunąć wszystkie aplikacje, ponieważ nie jest „właścicielem” żadnych aplikacji.

Czy jest jakiś sposób na synchronizację bez usuwania wszystkich moich aplikacji?


Dlaczego synchronizujesz na wielu komputerach? Możesz spróbować znaleźć inny sposób na osiągnięcie swoich celów, bez ciągłej walki z iTunes.

Nie próbowałem sam, ale wygląda to na rozwiązanie w tym samym czasie, ponieważ jest to podobny wątek: apple.stackexchange.com/questions/2528/…
cregox

Odpowiedzi:


12

To naprawdę denerwujące, prawda?

Jedną z rzeczy, która działa dość dobrze, jest kliknięcie prawym przyciskiem myszy urządzenia w iTunes po podłączeniu go (ale przed synchronizacją) i wybranie „Przenieś moje zakupy”. Spowoduje to skopiowanie twoich aplikacji do lokalnej kopii iTunes, więc jeśli się zsynchronizuje, nie wyczyści wszystkiego. Przynajmniej nie dla aplikacji. Muzyka i wideo to zupełnie inny problem.


1
Idealny JohnFX. „Przenieś moje zakupy” skopiowałem wszystkie moje płatne aplikacje i książki, a następnie wystarczyło zaznaczyć pole „Ręcznie zarządzaj muzyką i filmami” i mogłem ręcznie kopiować muzykę i filmy, przeciągając je do iPhone'a. ŁADNY!

1
Dzięki temu udało mi się zsynchronizować aplikacje z dwoma komputerami - ale co z tym muzycznym bólem głowy? Dlaczego Apple nalega, że ​​mogę synchronizować muzykę tylko z jedną biblioteką? Właśnie kupiłem trochę muzyki na biurowym komputerze i nie mogę teraz zsynchronizować jej z urządzeniem, ponieważ spowoduje to usunięcie wszystkiego, co już tam jest. Ból.
Graeme,

Apple czasami jest naprawdę głupi
Pacerier

Z fiaskiem iMessage, fiaskiem synchronizacji iCloud i fiaskiem danych , sądzę, że musimy stwierdzić, że Apple jest czymś więcej niż „naprawdę głupim czasem ”.
Pacerier

0

Najłatwiejszym sposobem na to jest skopiowanie starego folderu iTunes (zwykle znajdującego się w Music/iTuneslub My Music/iTunes) - w zależności od wersji systemu operacyjnego, w którym śpiewasz i zastąp nowy folder iTunes, który będzie w tej samej lokalizacji na nowym laptopie starszy.

To zwykle rozwiązuje moje problemy.


1
Wierzę, że to nie zadziała dla aplikacji, tylko dla muzyki, nie możesz kopiować aplikacji między takimi kontami, nawet dla zakupionej muzyki nie jestem pewien, czy możesz to zrobić.
Ali
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.