Dysk twardy MacBooka Pro nie pojawi się w systemie Windows


2

Muszę wysłać mój MBP do niesławnego problemu z GPU (modele 2011-2013) i chciałbym utworzyć kopię zapasową lub przynajmniej uzyskać dostęp do mojego dysku twardego, aby zapisać niektóre ważne pliki.

Podłączyłem dysk do mojego komputera, ale w My Computer wyświetla się tylko partycja Windows 7.

Gdy przejdę do Zarządzanie dyskami, cały dysk pojawi się, jak widać na tym obrazku:

Mam HFSExplorer i to chyba nie pomaga. W jaki sposób mogę uzyskać dostęp?


Czy korzystasz z systemu operacyjnego OS X Yosemite po stronie makra lub czy masz włączony FileVault?
William T Froggard

Używam Yosemite 10.10. Chociaż szczerze mówiąc nie pamiętam, czy włączyłem FileVault.
user342355

czy próbowałeś asystenta migracji na komputerze Mac?
Buscar웃

Nie mogę uzyskać dostępu do mojego konta, ponieważ zawiesza się z powodu problemu z GPU. Próbuję również uzyskać dostęp do plików na komputerze z systemem Windows, ponieważ nie mam innego maca.
user342355

Czy działa w trybie awaryjnym? (mniej obciążenia GPU)
Buscar웃

Odpowiedzi:


1

Yosemite przekształca dysk w Core Storage, co sprawia, że ​​większość narzędzi systemu Windows, które kiedyś były w stanie czytać dyski Mac, nie może tego zrobić. Proponuję zrobić obraz dysku. Nie jestem zbytnio zaznajomiony z oprogramowaniem do tworzenia obrazów dysku systemu Windows, ale wygląda na to DAEMON Tools wykonam zadanie. Istnieje wersja „Lite”, która twierdzi, że jest w stanie to zrobić.


Więc jeśli zrobię obraz mojego dysku, to co z tym zrobię? Kopę lat. Głównym problemem, z którym mogę się zmierzyć, jest to, że nie mam wolnego miejsca na 700 GB.
user342355

Zasadniczo zapiszesz go na później, abyś mógł go przywrócić, gdy odzyskasz dysk. Chociaż bez wystarczającej ilości miejsca, przypuszczam, że byłoby to trudne ... Możesz spróbować 5-dniowej wersji MacDrive mediafour.com/software/macdrive . Jeśli FileVault nie jest włączony, będzie mógł odczytać twój dysk i pozwolić ci odzyskać twoje dokumenty.
William T Froggard

Dam to trochę.
user342355

Dla mnie wygląda to jak nope. Chyba mam włączony sejf plików. Czy jest jakiś sposób na wyłączenie firevault bez logowania? Mam hasła itp., Gdy ładuje konto użytkownika, które ulega awarii.
user342355

Nie znam żadnego oprogramowania, które mogłoby odszyfrować dysk zaszyfrowany FileVault w Windows. To jest naprawdę kłopotliwe ...
William T Froggard
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.