Nadmiarowa kategoria pamięci od aktualizacji iOS 8.3


1

Ostatnio zaktualizowałem system do wersji iOS 8.3 z wersji 8.2 na moim telefonie iPhone 5s i przez tydzień moja pamięć / pojemność pozostała niezmieniona. Ale pewnego dnia sprawdziłem moją dostępną pojemność i spadła do 2,1 GB z 10,6 GB. Następnie sprawdziłem ponownie i pojemność spadła ponownie do 1,6 GB. Kiedy podłączyłem swój telefon do iTunes, pamięć „innego” paska wynosiła 19,5 - nigdy nie była tak wysoka. Jaki może być problem? Mam Virgin Mobile 5s, jeśli to pomaga.


Jak możemy na to odpowiedzieć? Czy to coś synchronizuje? Czy to jest iCloud, czy inna zdalna pamięć masowa. Czy to gra. Kategoria „Inne” mówi, że nie jest identyfikatorem jako dźwięk, filmy, zdjęcia, aplikacje, kopia zapasowa ....
Buscar웃

1
Sekcja „inne” jest zazwyczaj pełna zakładek Safari, załączników wiadomości tekstowych, wpisów kalendarza, materiałów na Facebooku i tak dalej. Więc spójrzmy na innych. Po pierwsze: Otwórz ustawienia - & gt; Ogólne - & gt; Użycie, następne Stuknij w dowolną dużą aplikację - Dokumenty i Dane pokazują całkowity rozmiar danych przechowywanych przez aplikację. - Zdecyduj, co zrobić!
Buscar웃

1
W samym telefonie przejdź do Ustawienia & gt; Ogólne & gt; Wykorzystanie & gt; Zarządzaj pamięcią masową i sprawdź, czy lista pomaga w jej odnalezieniu.
Tyson

Czy ostatnio usunąłeś kilka zdjęć? Usunięte zdjęcia są przechowywane przez 30 dni w ukrytym folderze śmieci, który pojawia się w kategorii „Inne”. Istnieje również wiele osób (w tym ja) mających podobne problemy z usuniętymi zdjęciami zużywającymi GB „innej” przestrzeni - czy może to być związane z fotografią?
benz001
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.