Jak mogę uzyskać itunes do tworzenia kopii zapasowej mojego iPhone'a z ograniczonym dyskiem. Połączyłam kopię zapasową kopii zapasowej z dyskiem z miejscem, ale nadal nie mam kopii zapasowej?


1

Na OSX Yosemite: maszyna z ograniczoną ilością wolnego miejsca na dysku.

Aby utworzyć kopię zapasową mojego iPhone'a, połączyłem katalog ~ / Library / Application Support / MobileSync / Backup z dyskiem zewnętrznym.

iTunes, poprawnie wyświetla istniejące kopie zapasowe w tym katalogu.

Ale tworzenie kopii zapasowej iTunes kończy się niepowodzeniem z niewystarczającą ilością wolnego miejsca na dysku.

Czy nie można sprawdzić wolnego miejsca na woluminie, w którym znajduje się folder Backup?

Wolumin rozruchowy z pewnością nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca.

Jak mogę to obejść bez usuwania danych?

  • osx: 10.10.3 (14D136)
  • iTunes: 12.1.2.27

aktualizacja: próbowałem na innym komputerze (z wystarczającą ilością miejsca) nadal otrzymałem ten sam błąd.

Podejrzane błędy lub problemy z uprawnieniami.


Zgaduję, że patrzy na wolną przestrzeń kontenera (dysku twardego) miękkiego łącza - ponieważ w folderze nie ma czegoś takiego jak wolna przestrzeń (tylko partycja / dysk zawierający folder) i uważa, że ​​folder jest właściwie na małym dysku, ponieważ tam jest link.
tubedogg

Jestem pewien, że zrobiłem to już wcześniej
bdargan

Odpowiedzi:


1

Być może lepiej jest przenieść coś innego na dysk zewnętrzny, na przykład bibliotekę muzyki lub filmów. Zwykle są one bardzo duże, a zatem zapewnia wystarczającą ilość miejsca na dysku startowym.


Aby udostępnić więcej miejsca, jest niewygodne. Wymaga to więcej czasu i wysiłku, aby wykonać kopię zapasową, a następnie korzystanie z niej jest niewygodne, ponieważ chcę uzyskać dostęp do zewnętrznego dysku, gdy chcę uzyskać dostęp do tych plików. Odkryłem również, że iTunes domyślnie przywraca preferencje do domyślnej lokalizacji, jeśli zapomnisz podłączyć dysk. Którzy inni użytkownicy w moim domu robią to często. To świetna strategia, aby klienci Apple kupowali większe maszyny.
bdargan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.