Jak mogę zdalnie sterować muzyką na komputerze za pomocą iPhone'a?


10

Chcę zmieniać, odtwarzać lub wstrzymywać muzykę za pomocą iPhona podczas odtwarzania na moim laptopie.


2
Nie jestem pewien, czy tytuł pytania naprawdę określa problem. Próbowałem przeredagować to, ale jeśli zmieniłem cel twojego pytania, możesz przywrócić moją edycję lub przeredagować ją samodzielnie.
Tetsujin,

Z jakiego odtwarzacza muzyki korzystasz?
CousinCocaine,

Odpowiedzi:0

Inną aplikacją do wypróbowania jest Mobile Mouse, która jest aplikacją na iPhone'a oraz aplikacją serwerową instalowaną na komputerze. Wolę go od pilota Apple i dodaje on możliwość uruchamiania dowolnego programu ze stacji dokującej, korzystania z Fkeys, gładzika i ma podobne do iPoda elementy sterujące dla iTunes.

Jest to aplikacja płatna, ale dostępna jest darmowa wersja (Mobile Mouse Free) z podobnymi funkcjami.


0

Spójrz na „VLC Remote”: „VLC Remote® zamienia iDevice w pilota do odtwarzacza multimedialnego VLC”.

http://hobbyistsoftware.com/vlc-more

Używam tego na swoim iPhonie i kontroluję VLC na Macu Mini przez WIFI, który jest podłączony do mojego wzmacniacza. To jest bardzo intuicyjne. Bardzo przydatną małą funkcją jest funkcja pauzy, gdy dzwoni iPhone.


-3

Możesz użyć Spotify. Odtwarzacz muzyki ma również pilota. Uruchom aplikację na iPhonie i Windowsie / Macu, niż widać na statusie iPhone'a lub Maca. Funkcja o nazwie Zdalny punkt

Spot Remote to wiodący pilot Spotify, umożliwiający sterowanie muzyką bezprzewodowo z iPhone'a, iPoda Touch lub iPada. Właśnie tego brakuje Spotify.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.