Czy mogę zmienić dostępność aplikacji wiele razy?


2

Czy mogę zmienić datę dostępności aplikacji wiele razy ?. tj. udostępnienie go do sprzedaży i zmiana na przyszłość, ponowne udostępnienie itp.

Przykład:
udostępniam dzisiaj, kupuję go na sprzedaż, ludzie go pobierają i używają.
Zdaję sobie sprawę, że brakuje przypadku użycia, ale aby potwierdzić, że potrzebuję więcej czasu, natychmiast zmieniam datę dostępności aplikacji w przyszłości, może to być 10 dni, a następnie testuję przypadek użycia i ponownie udostępniam aplikację.

Jeśli można to zrobić, tj. Udostępnić go i przenieść w przyszłość, ponownie udostępnić ... Czy istnieje ograniczenie dotyczące liczby przypadków, w których można to zrobić, czy istnieją jakieś zasady Apple?

Odpowiedzi:


1

Wydaje się, że nie ma ograniczenia, ile razy możesz zmienić datę dostępności aplikacji. Pamiętaj, że zmiana terminu dostępności jest widoczna w każdym sklepie App Store z 24–48 godzinnym opóźnieniem.


Pozwól, że sformułuję to, jeśli dobrze to rozumiem, kiedy podasz datę dostępności w przyszłości i udostępnisz ją na bieżący dzień, pojawienie się w App Store zajmie kolejne 24–48 godzin ...?
user3515578

@ user3515578 Na całym świecie i w poszukiwaniu, tak. Bezpośredni link powinien przejść do aplikacji w ciągu kilku godzin, ale chodzi o opóźnienie i nie można zagwarantować dostępności przez co najmniej 24 godziny.
grg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.