Jak usunąć już zaimportowane zdjęcia z iPhone'a w aplikacji Zdjęcia MacOS X?


12

Nie mogę znaleźć sposobu na usunięcie wcześniej zaimportowanych zdjęć z iPhone'a w aplikacji Zdjęcia (wersja 1.0 (209.52.0)). Pamiętaj, że jest pole wyboru, aby usunąć zdjęcie zaraz po imporcie, ale szukam sposobu na usunięcie wcześniej zaimportowanych zdjęć bez konieczności ich ponownego importowania. Zwykle zdjęcia są importowane automatycznie przez iCloud, więc kiedy otwieram aplikację Zdjęcia, nie ma sensu ich ponownego importowania. Z iphoto było to możliwe, ale najwyraźniej nie dzięki nowej aplikacji do zdjęć. Ktoś wcześniej opublikował to samo pytanie i podano jedno rozwiązanie: OS X - Jak usunąć zdjęcia z mojego iPhone'a za pomocą aplikacji Zdjęcia po zaimportowaniu?

Jednak to nie działa dla mnie, przycisk usuwania nie jest obecny na stronie importu. Najprawdopodobniej ta funkcja zniknęła wraz z aktualizacją. Ponadto, kiedy wybieram obrazy, Obraz-> Usuń zdjęcie (przetłumaczone z francuskiej wersji) jest wyszarzony.


Odpowiedź na połączone pytanie nie używa Zdjęć do usunięcia, używa Image Capture, który nie ma „strony importowania”
Tetsujin

@ Tetsujin 1) możesz zaimportować do katalogu w przechwytywaniu obrazu. Nie jestem pewien, czy to zrzuca na zdjęcia (nigdy nie próbowałem). 2) OP poprosił o usunięcie zdjęć. To wszystko, co zapewniłem
Rich Homolka

Odpowiedzi:


7

Czy próbowałeś użyć Image Capture ?

Podłącz telefon. Wybierz z Urządzenia. Wybierz zdjęcia, kliknij małą ikonę „nie” (okrąg z linią przechodzącą przez nią) u dołu okna i usuń zdjęcie. Dobrze jest również usuwać zdjęcia, których nawet nie chcesz na zdjęciach.


Uważam to za bardzo frustrujące. Nie otrzymywałem opcji „usuń z urządzenia” w Zdjęciach, co prowadziło do gromadzenia duplikatów na moim iPhonie 5. Nie mam również włączonej funkcji icloud dla zdjęć. Na szczęście powyższa sugestia, aby otworzyć „Image Capture” i usunąć w ten sposób zdjęcia iPhone'a, zadziałała.
Tom

Pamiętaj, że Image Capture można znaleźć w katalogu głównym katalogu aplikacji od systemu macOS 10.12.3
Grant Humphries

2

Jeśli identyczne obrazy są już obecne w Zdjęciach (na przykład z powodu wcześniejszego importu z My Photo Stream), nie zostaną ponownie zaimportowane. Importuje tylko nowe produkty. W rzeczywistości przycisk na ekranie importu w Zdjęciach mówi „Importuj wszystkie nowe zdjęcia”, jeśli na urządzeniu są już zaimportowane zdjęcia.

W aplikacji Zdjęcia nie ma możliwości usunięcia już zaimportowanych zdjęć z iPhone'a, tak jak w iPhoto. Jedynym sposobem jest ich usunięcie za pomocą aplikacji Zdjęcia na samym urządzeniu.


Rzeczywiście masz opcję importowania tylko nowych zdjęć. Niemniej jednak, jeśli to zrobisz, już zaimportowane zdjęcia nie zostaną usunięte z iPhone'a. Jeśli zdecyduję się ponownie zaimportować wstępnie zaimportowany materiał, można go usunąć z iPhone'a, ale jest on duplikowany w bibliotece zdjęć na komputerze Mac ... Mam nadzieję, że Apple wyda poprawkę!
Ben2209,

Nie widzę przycisku Importuj, nawet jeśli wszystkie elementy na iPhonie są już obecne w bibliotece Zdjęć.
tubedogg,

musisz wybrać przynajmniej zdjęcie z telefonu (w zakładce importu). Następnie przycisk importowania wybranych elementów (przetłumaczony z francuskiego) zostaje włączony.
Ben2209

Chodzi mi o to, że Zdjęcia domyślnie nie będą ponownie importować duplikatów obrazów. Co więcej, odpowiedź na pytanie - to, o co pytasz, nie jest możliwe, a przynajmniej nie obecnie.
tubedogg

2

Spróbuj wyłączyć bibliotekę zdjęć iCloud w telefonie. Włączyłem tę funkcję i zastanawiałem się, dlaczego brakuje ikony „Usuń elementy po imporcie”, a program Image Capture pokazał ikonę blokady dla wszystkich elementów i ukrył przycisk usuwania.

Po wyłączeniu biblioteki zdjęć iCloud, odłączeniu telefonu, ponownym podłączeniu i ponownym uruchomieniu aplikacji Photos and Image Capture ikona usuwania pojawiła się ponownie.

Przepływ pracy, który wykonuję, polega na cofnięciu się i upewnieniu się, że ponownie wybrałem wszystkie zdjęcia, zaznaczam „usuń elementy po zaimportowaniu” i ponownie je importuję ponownie. Będę miał duplikaty w moim albumie, ale w ten sposób czuję się bezpieczniejszy.

Dalsza lektura: http://www.howtogeek.com/219092/why-cant-i-delete-photos-off-my-iphone-anymore/


0

To jest problem. Nowa aplikacja Zdjęcia ponownie zaimportuje zdjęcia, które zostały już zaimportowane przez iCloud. Musisz je najpierw wybrać, a następnie przyciski są podświetlone. Jeśli zaznaczysz pole „usuń z iPhone'a”, wyczyści je z iPhone'a (dobrze!), Ale wtedy będziesz mieć duplikaty w aplikacji Zdjęcia (NIE dobre).

Ta zmarszczka pozostawia dwie opcje: Wyłącz iCloud i zaimportuj je w stary sposób lub pozostaw iCloud włączony i ręcznie usuwaj zdjęcia z iPhone'a.


Nie używam iCloud i też mam ten problem, więc nie jestem pewien, czy to jest problem z iCloud.
Michael R
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.