Czy jest jakiś sposób, aby wyświetlić pełny tytuł podcastu na moim iPhonie z systemem iOS 4?


10

Przez większość czasu tytuł podcastu jest długi i na końcu jest obcinany kropkami. Myślę, że od iPhone OS 3.? Rozmiar czcionki tytułu jest mniejszy, więc mogę zobaczyć więcej tytułu. Nadal jednak nie mogę wyświetlić pełnego tytułu.

Czy jest jakiś sposób, aby wyświetlić pełny tytuł podcastu?

Jestem na iOS 4.

Odpowiedzi:


6

Jest sposób, choć trochę dziwny.

Jeśli zdecydujesz się usunąć podcast / plik, pojawi się okno dialogowe Potwierdzenie z opcją Usuń / Anuluj.

  1. Przesuń palcem poziomo nad plikiem, a pojawi się opcja usunięcia pliku.
  2. Wybierz Usuń, aby wyświetlić drugie okno dialogowe Potwierdzenie. Tam będziesz mógł zobaczyć pełną nazwę podcastu.

UWAŻAJ, aby nie wybrać opcji Usuń, inaczej plik zostanie utracony. A także pełna nazwa podcastu.


1
Miły! +1 za to. Teraz musimy tylko zobaczyć pełny tytuł przed pobraniem odcinka bezpośrednio z iPhone'a / iPoda z iTunes. Jakieś pomysły, Nike2? ;)
Martin

Nie znalazłem jeszcze sposobu, aby zobaczyć pełny tytuł podczas pobierania. Do tego używam iTunes. = /

Dzięki. Wygląda na to, że na razie jest to jedyny sposób, aby zobaczyć pełny tytuł. Wygląda na to, że Apple wie o tym problemie z „pełnym tytułem” w aplikacji iPod. Nie wydaje mi się, aby wyświetlało potwierdzenie usunięcia machnięcia w innych aplikacjach Apple, takich jak poczta i wiadomości. Mamy nadzieję, że zrobią coś innego, jak automatyczne przewijanie tekstu po kolejnych aktualizacjach iOS.
Brian Kim

1

Najwyraźniej widok Podcast nie obsługuje przeglądania Cover View, dopóki nie wybierzesz odcinka, ale jeśli wybrałeś odcinek i nadal nie jest on całkowicie wyświetlany na pasku tytułowym, obróć urządzenie do pozycji poziomej.

Krajobrazowy widok iPoda - widok Flow Cover

Oto jak wygląda normalny widok, zauważ, że tytuł nie jest kompletny na pasku tytułu.

Standardowy widok iPoda (ścieżka)


0

Najwyraźniej nie, nie ma widoku szczegółów dla podcastów w sklepie Itunes na iPhonie, myślę, że najlepszą opcją jest sprawdzenie ich na komputerowej wersji Itunes.

Próbowałem przeszukać sklep z aplikacjami i bez powodzenia znalazłem „aplikację do tego”.


0

W iOS4 możesz zobaczyć pełny tytuł podczas jego słuchania lub oglądania. Wystarczy dotknąć ekranu, aby przełączyć między wyświetlaniem elementów sterujących a wyświetlaniem pełnego tytułu i opisu.

Nie znalazłem sposobu, aby zobaczyć pełny tytuł bez rozpoczęcia podcastu.


Widzę tylko opis. Nie widzę pełnego tytułu na iOS 4.
Brian Kim

0

W iOS4 iTunes nie można wyświetlić pełnego tytułu przed pobraniem. To taki wymóg podstawowy, który chcesz mieć, że to musi być możliwe, aby zobaczyć go w jakiś sposób. Ale nie. iTunes nawet nie wydaje się mieć strony ustawień - jest po prostu idealny w sposobie, w jaki jest dostarczany. Apple: co powiesz na zawijanie tekstu do następnego wiersza? Nie tak ładnie wyglądające, ale poprawa obecnego bezdennego UX.


0

W iOS 5 możesz zobaczyć pełny tytuł podcastu, dotykając i przytrzymując poszczególne podcasty. Nie wiem, czy to działa w iOS 4.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.