Usunięte (ale nie wyczyszczone) wiadomości głosowe nie są widoczne na iPhonie 5


1

Tło :
Mam iPhone'a 5, iOS 8.3, operatora Verizon, i obecnie nie mogę uzyskać wiadomości głosowych, ponieważ moje zapisane wiadomości głosowe wypełniają całą dostępną przestrzeń.

Znalazłem kilka artykułów na temat usuwania wiadomości głosowych, takich jak: http://www.igeeksblog.com/how-to-delete-all-voicemail-messages-on-iphone-in-ios-8/ http : //www.askdavetaylor.com/ios-8-acttual-delete-voicemails-iphone/

Usunąłem stare wiadomości głosowe, ale nadal nie mogę uzyskać nowych wiadomości głosowych, więc usunięte stare nadal są wyraźnie przechowywane w kolejce usuwania (tak jak czytałem, że powinny). Problem polega jednak na tym, że najwyraźniej powinienem zobaczyć link do tych usuniętych wiadomości na dole listy poczty głosowej. Nie ma go tam - jest tylko krótka lista zapisanych przeze mnie wiadomości głosowych, a następnie puste miejsce.

Teraz jestem zakłopotany, ponieważ wszystkie zasoby, które znalazłem, zakładają, że usunięte wiadomości będą dostępne w ten sposób.

Pytanie :
Czy są jakieś odpowiednie ustawienia, które mogę zmienić, aby kolejka usuniętych wiadomości była widoczna (czy może zresetowanie wszystkich ustawień prawdopodobnie rozwiązałoby problem)?

Czy istnieje inny sposób na uzyskanie dostępu do wiadomości i ich usunięcie (być może powinienem po prostu skontaktować się z Verizon)?


Spróbuj ponownie uruchomić telefon, gdy masz już wolne miejsce, jeśli to nie zadziała, spróbuj cofnąć datę o rok.
Tyson,

@Tyson: zwykły restart? Próbowałem już tego; Właśnie próbowałem zmienić datę, ale to nie zadziałało. Nie sądzę, żebym zwolnił miejsce, ponieważ nigdy nie byłem w stanie wyczyścić kolejki usuwania, a kiedy testuję połączenie z telefonem, mówi, że nie mogę zostawić wiadomości, ponieważ skrzynka poczty głosowej jest pełna.
Wydaje

Odpowiedzi:


1

Rozwiązałem problem, resetując ustawienia sieciowe w Ustawieniach -> Ogólne -> Resetuj -> Resetuj ustawienia sieciowe (taki sposób postępowania jest faktycznie zalecany w poście na igeeksblog, który podłączyłem, ale w przypadku, gdy opcja Wyczyść wszystko jest wyłączona, a nie dla szczególne okoliczności, w których był mój telefon). Po tym mogłem zadzwonić na swój telefon i pomyślnie zostawić pocztę głosową. Przetestowałem również usuwanie nowej poczty głosowej i jak zwykle znalazłem się w kolejce usuniętych wiadomości, która jest teraz widoczna na dole mojej karty poczty głosowej.


Zresetowanie ustawień sieciowych zgodnie z objaśnieniem sumelic również zadziałało dla nas
user316517
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.