Czy mogę blokować połączenia przychodzące za pomocą symboli wieloznacznych?


28

Ostatnio otrzymuję kilka niechcianych połączeń telemarketingowych, wszystkie z tego samego źródła. Każda liczba jest jednak inna na końcu.

Na przykład jeśli liczby, które mają być blokowane, to:

  • 123–4567
  • 123–7642
  • 123–8643

W przyszłości wygodne byłoby po prostu blokowanie za pomocą symboli wieloznacznych, takich jak:

  • 123– *

Czy to w ogóle możliwe?

Odpowiedzi:4

Istnieje teraz interfejs API dla aplikacji do blokowania i opisywania połączeń przychodzących. Nie ma natywnego interfejsu, więc musisz znaleźć aplikację, która robi to w App Store, lub znaleźć projekt open source i skompilować go w Xcode i użyć AppleID do zainstalowania aplikacji na urządzeniach osobistych.

Jedna recenzja obejmująca tę kategorię to:

Główni amerykańscy operatorzy zaczynają również identyfikować sfałszowane o nazwie ID, więc powinieneś sprawdzić u swojego operatora komórkowego, aby zawęzić liczbę połączeń i informacje wysyłane w pierwszej kolejności do iPhone'a. Gdy już tam będziesz, spójrz na aplikację do sprawdzania połączeń, która spełnia Twoje konkretne potrzeby. Te dobre kosztują rozwój, więc jeśli prowadzisz bezpłatną aplikację lub nie rozumiesz, w jaki sposób zapłacili rachunki, sprawdź dwukrotnie, czy zamiast tego sprzedają dane o połączeniu lub lokalizacji, aby sfinansować aplikację.


4

Opracowałem aplikację o nazwie Number Shield (99 centów), która blokuje połączenia, umożliwiając wprowadzanie symboli wieloznacznych dla niektórych cyfr numeru telefonu. Jest dostępny tutaj:

https://itunes.apple.com/us/app/number-shield/id1319082167?ls=1&mt=8

Ma limit 7 symboli wieloznacznych na wzór liczbowy i łącznie 50 000 000 zablokowanych numerów. Ograniczenia te wynikają z ograniczeń w działaniu systemu blokowania połączeń w telefonie iPhone.

(Tak, to trochę bezwstydna autopromocja, ale z pewnością odpowiada na pytanie.)


Dziękujemy, zachęca się tutaj do autopromocji poprzez ujawnienie swojego związku z produktem. Jeśli chcesz, wskazanie, w jaki sposób twoja aplikacja jest finansowana, może sprawić, że ludzie będą jeszcze bardziej skłonni zaufać jej na swoim telefonie.
bmike


1

Tak, jest to możliwe dzięki funkcji blokowania zasięgu aplikacji Call Protect (NOT AT&T Call Protect). Ta aplikacja jest dostępna tutaj ZA DARMO: https://itunes.apple.com/us/app/call-protect/id1357820531?mt=8 .

Jak więc zablokować zakres numerów za pomocą funkcji ochrony połączeń? Uruchom aplikację> Przejdź do karty Blok> Stuknij w przycisk Blokuj liczbę> Wybierz opcję Blokuj zakres liczb> Wprowadź początkową i końcową liczbę zakresu.

Pamiętaj, że możesz dodać do białej listy numery z kontaktów, aby numery w kontaktach nie zostały zablokowane. Do tej pory uważam tę aplikację za bardzo przydatną i polecam ją.


0

Dla iOS, aby zablokować wszystkie liczby ... 123-456-7891

  1. Aby zablokować wszystkie numery zaczynające się od 123-456, A) Nawiąż nowy kontakt z numerem wpisanym jako 123-456 - **** B) zablokuj ten kontakt

  2. Aby zablokować wszystkie numery zaczynające się od 123-45, A) nawiąż kontakt i zablokuj numer wprowadzony jako 123-45 * - **** Czy widzisz wzór?


To nie działa.
Alan Kinnaman

-2

CALL Protect to darmowa aplikacja ATT dla użytkowników ATT. Ta aplikacja działa świetnie dla zgłoszonych numerów, ale nie chroni przed botami „wieloznacznymi”, które zmieniają cztery ostatnie cyfry twojej centrali. Istnieje kilka innych aplikacji, które działają w tym celu wymienionych na tej stronie.


1
AT&T Call Protect nie pozwala symbolom wieloznacznym definiować zakresów liczb do zablokowania.
JGG,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.