Safari nie otworzy się w Yosemite


2

Niedawno zrobiłem zdjęcie mojego komputera. Wszystko działało dobrze na Yosemite do około godziny temu, gdy moje Wi-Fi nagle się rozłączyło. Ikona AirPort dała mi tęczową błystkę, więc uruchomiłem ponownie komputer. Problem Wi-Fi zniknął po ponownym uruchomieniu, ale Safari (który był otwarty jako moja domyślna przeglądarka przed restartem) teraz odmawia otwarcia. Gdy klikam aplikację w moim doku, folderze aplikacji, Launchpadzie i dowolnym innym miejscu, nie otwiera się. Ikona nie odbija się, a aplikacja nie będzie działać, nawet jeśli kliknę link w wiadomości e-mail lub coś takiego. Nie ma dziennika awarii. Jakieś poprawki do tego?


Czy możesz uruchomić Safari z folderu aplikacji?
Buscar웃

Odpowiedzi:


1

Sprawdzałbym Monitor aktywności podczas klikania ikony Safari. Sprawdź, czy pojawiają się jakieś procesy, takie jak „Safari” lub „Safari Web Content”, i sprawdź, czy jest czerwony „nie odpowiada”. Prawdopodobnie tak się nie stanie, jeśli aplikacja nawet się nie podskoczy, ale warto spróbować. Możesz również wypróbować podstawowe rzeczy, takie jak kliknięcie prawym przyciskiem myszy, kliknięcie „Pokaż wszystkie okna” lub przejście do opcji i kliknięcie pytania na tym pulpicie. Czy ostatnio pracowałeś z wieloma ekranami? Okno safari może zostać „zablokowane” na innym wyświetlaczu, więc powinieneś to sprawdzić, podłączając dowolne z powrotem.


3
Naprawiłem to, używając nowej aktualizacji oprogramowania ze sklepu App Store, o której zapomniałem zainstalować. Przepraszam za problem!
mylhu1011

0

Nie jestem pewien, czy to pomoże - ale miałem podobny problem.

Kiedy otworzyłem Safari, usiadłby w doku i nic się nie stało. Brak okna, nic. Byłem zakłopotany.

Nigdy nie zdawałem sobie sprawy, że nie zdefiniowano żadnego okna.

Kliknąłem prawym przyciskiem myszy ikonę w doku i wybrałem „Nowe okno”.

Ogromny Homer Simpson „Doh!” nastąpiło.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.