Zdjęcia: eksportować wszystkie zdjęcia bez ich pobierania?


2

Właśnie zacząłem używać biblioteki zdjęć iCloud. Przesłałem wszystkie obrazy za pomocą Photos for Mac. Teraz włączyłem opcję „Optymalizuj pamięć Mac”, więc pliki w pełnej rozdzielczości nie są przechowywane na moim komputerze Mac. Chciałbym jednak zachować lokalną kopię zapasową wszystkich zdjęć przechowywanych w bibliotece zdjęć iCloud (a zatem w Photos for Mac) na moim serwerze NAS. Istnieje opcja eksportu zdjęć.

Czy można wyeksportować wszystkie obrazy bez uprzedniego ich pobrania? Chciałbym, aby aplikacja Photos for Mac pobierała wszystkie obrazy z biblioteki zdjęć iCloud bezpośrednio na mój serwer NAS, aby nie były pobierane / przechowywane na komputerze Mac podczas procesu eksportu.


Proszę zamknąć pytanie lub wyjaśnić, w jaki sposób nie odpowiedział na twoje pytanie :)
ankiiiiiii

Odpowiedzi:


3

Możesz to zrobić w przeglądarce internetowej, logując się na stronie iCloud.com i uzyskując dostęp do swoich zdjęć. Zdjęcia są pobierane do domyślnej lokalizacji pobierania (która zwykle jest ~/Downloads), więc zmień to najpierw w Ustawieniach Safari, aby wskazywały na NAS.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.