Czy istnieje sposób, aby zmusić Zdjęcia Google do przesyłania w tle?


31

Niedawno pobrałem nową aplikację Zdjęcia Google na iOS i zauważyłem, że moje zdjęcia są przesyłane tylko wtedy, gdy aplikacja jest otwarta i aktywna.

Odświeżanie aplikacji w tle jest włączone dla aplikacji.

Czy istnieje inne ustawienie, które mogę dostosować, aby przesyłać je nawet wtedy, gdy go nie używam? W przeciwnym razie muszę pamiętać, aby od czasu do czasu otwierać je, aby bezpiecznie wykonać kopię zapasową moich zdjęć.

Czy jest to ograniczenie w iOS, którego nie można obejść? Czy jest to coś, co powinno być programowane w samej aplikacji, a nie jest?


Miałem ten sam problem, ale wydaje się, że wersja 1.0.1, która ukazała się wczoraj, naprawiła go
nthonygreen

Mam wersję 1.0.1, ale nie wydaje się, aby ją przesyłać, gdy działam w tle ... Próbowałem Google+, działa. Chciałbym jednak, aby Google Photo działało, ponieważ nie korzystam z Google+

Odpowiedzi:


8

Po prostu upewnij się, że funkcja Odświeżania aplikacji jest włączona w Zdjęciach Google, włącz automatyczną synchronizację, a gdy masz połączenie Wi-Fi, a telefon jest podłączony do źródła zasilania ... kontynuuje tworzenie kopii zapasowej. Głównym problemem jest brak podłączonego telefonu iPhone. :)


6
Gdzie mówi, że należy go podłączyć?
shim

6
Zainstalowałem Zdjęcia Google 1.5.0.31340 i niespójnie występują te same problematyczne objawy opisane w powyższym pytaniu. Wypróbowałem wszystkie sugestie wspomniane przez @Cenner w powyższej odpowiedzi, a jedyną rzeczą, która konsekwentnie działa, jest uruchomienie Zdjęć Google na pierwszym planie, bez blokowania mojego iPhone'a. Używam iOS 8.4 (12H143).
Johnny Utahh

W przypadku, gdy robi to różnicę: korzystam z opcji przesyłania zdjęć „Oryginalna / pełna rozdzielczość”.
Johnny Utahh

Próbowałem też sugestii @ Marka (w innej odpowiedzi) oraz zamykania i ponownego otwierania Zdjęć Google. Jedyne, co mogę wymyślić, czego jeszcze nie próbowałem, to ponowne uruchomienie mojego iPhone'a.
Johnny Utahh

Mój iPhone ma włączoną synchronizację, jest podłączony do Wi-Fi i jest podłączony co noc, ale od kilku dni nie synchronizuje się. Musisz mieć otwartą aplikację lub włączyć „Odświeżanie aplikacji w tle” zgodnie z drugą odpowiedzią.
Ed Randall,

9

Wystąpił ten sam problem i wyłączenie odświeżania aplikacji w tle w Zdjęciach Google w aplikacji ustawień, a następnie ponowne włączenie wydawało się załatwić sprawę. Również gdy telefon jest w trybie oszczędzania energii, przesyłanie w tle również jest wyłączone.wprowadź opis zdjęcia tutaj


0

Zdjęcia Google nie są automatycznie przesyłane, gdy aparat zrobi zdjęcie; więc musisz otworzyć Zdjęcia Google, aby przeglądać album, a następnie skonfigurować zezwolenie na odświeżanie tła dla Zdjęć Google.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.