„Zablokowany” tryb odtwarzania wideo iPhone'a dla dzieci?


17

Po aktualizacji do iPhone'a 4, jeden z naszych starych iPhone'ów został włączony do użytku jako urządzenie do odtwarzania wideo dla dzieci dla naszego 1,5-latka. To jedna z najlepszych rzeczy na temat aktualizacji iPhone'a - każda aktualizacja zawiera „darmowego” iPoda touch poprzedniej generacji!

I, cóż, iPhone jest najlepszym urządzeniem do pacyfikacji dzieci . Z jednym zastrzeżeniem.

Przez większość czasu dobrze sobie z tym radzi, ale zwykle naciska przycisk Home lub przypadkowo aktywuje wystarczającą liczbę elementów sterujących na ekranie dotykowym, aby przynajmniej zatrzymać odtwarzanie wideo lub przejść do strony głównej.

Czy jest jakiś sposób na aktywację trybu odtwarzania wideo „zablokowanego” lub „dziecięcego” na iPhonie, gdzie przypadkowe naciśnięcie przycisku nie zatrzymuje odtwarzania wideo?


To duże zaniedbanie ze strony jabłek. Chciałbym odtworzyć wideo na moim iPhonie i przekazać je mojemu maleństwu. Chce dotknąć ekranu i nacisnąć przycisk Home, aby to uniemożliwiło. Szukałem sposobu również bez kupowania skrzynki.

Odpowiedzi:


9

Jednym z możliwych rozwiązań byłoby użycie zamkniętej obudowy Pelikana - przezroczystej, znacznie trudniejszej do złamania i posiadającej gniazdo słuchawkowe.


wow, to trochę .. hardcore. :) Zastanawiałem się nad przypadkami, które opcjonalnie pozwoliły zablokować przycisk home, ale wydaje się, że jest to dziwna funkcja dla sprawy.
Jeff Atwood

6
Mniej hardcore'ową opcją byłoby znalezienie skrzynki, w której można ewentualnie „przerzucić” iPhone'a: ​​kupiłem tani portfel iPhone w kiosku w centrum handlowym, w którym możesz to zrobić, aby zasłonić przycisk Home.

2
ooh, to dobry pomysł - znacznie tańszy niż fantazyjna sprawa Pelikana. Zdobądź tani futerał i odwróć go.
Jeff Atwood,


6

Apple wreszcie ogłosiło to jako funkcję w iOS 6, możesz wyłączyć przyciski sprzętowe, a nawet części ekranu, korzystając z dostępu z przewodnikiem .

„Byliśmy zaskoczeni, jak wiele dzieci z autyzmem korzysta z telefonów, ale w aplikacjach są elementy sterujące, których nie chcesz, by uderzały”. Możesz teraz wybrać części aplikacji do wyłączenia.

Wszystkie telefony z powrotem do 3GS (ale nie wcześniej…) mają tę funkcję.


3

Nie, niestety. Apple zachowuje się niezwykle surowo w kwestii zachowania przycisku Home: za każdym razem, gdy zostanie naciśnięty, aktywna aplikacja natychmiast się zakończy (lub przejdzie w tło w systemie iOS 4) i nastąpi powrót do ekranu głównego.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.