Aplikacja na iOS utknęła w „Ładowanie…”


16

Próbowałem pobrać Tumblr wczoraj, ale nigdy się nie zakończyło. W tej chwili ikona aplikacji utknęła w polu „Ładowanie ...”.

Próbowałem ponownie uruchomić iPhone'a (przytrzymując jednocześnie przyciski domu i boczne), a także próbowałem wyłączyć iPhone'a (przytrzymując przycisk boczny i przesuwając).

Próbowałem też usunąć go jak zwykle (przytrzymanie ikony i wybranie opcji usuwania, ale nie zniknie).

Jakieś pomysły na to, co mogę zrobić, aby pozbyć się tej ikony?


1
próbowałeś podłączyć go do iTunes i usunąć tam aplikację?
dennismuijs

1
czy jest to na liście aplikacji w ustawieniach ogólnych? ustawienia ogólne> użycie?
Gabkano

@Gabkano Tak. Właśnie usunąłem to z tego menu i teraz zniknęło. Dzięki.
Jack

Odpowiedzi:


9

Przejdź do UstawieniaOgólnePamięć i użycie iCloudZarządzaj pamięcią , wybierz aplikację z listy, a następnie dotknij Usuń aplikację .


2
Teraz są to Ustawienia> Ogólne> Pamięć i użycie iCloud> Zarządzaj pamięcią.
Manto

1

Niektóre aplikacje mogą zostać zawieszone z pustą ikoną i przez kilka dni nie można ich usunąć. Przytrzymanie ekranu głównego w celu usunięcia zablokowanej aplikacji również nie będzie działać.

Oto instrukcje usuwania tych oczekujących aplikacji:

  1. Uruchom ponownie iPhone'a normalnie. Zobacz ten link, aby uzyskać instrukcje dotyczące ponownego uruchomienia telefonu iPhone.

  2. Jeśli aplikacje nadal są zablokowane na ekranie głównym, spróbuj tymczasowo wylogować się z App Store. Przejdź do Ustawienia -> Sklep -> Apple ID -> Wyloguj się. Teraz otwórz App Store i przejdź do sekcji Polecane. Przewiń na dół strony i dotknij Zaloguj się -> Użyj istniejącego Apple ID. Zaloguj się, a zablokowane aplikacje powinny się zresetować.

  3. Nadal masz dziwne ikony na ekranie lub zawieszone pobieranie aplikacji? Podłącz swój iPhone do komputera i otwórz iTunes. Przejdź do sklepu z aplikacjami. Zainstaluj aplikacje, z którymi masz problem na komputerze, a następnie zsynchronizuj iPhone'a.


Od września 2017 r. ITunes nie obsługuje już pobierania aplikacji na iPhone'a.
Stevoisiak

1

Oto prawdziwe rozwiązanie:

Na pierwszy rzut oka niektóre z informacji opublikowanych przez innych są poprawne, ale mogą ci nie pomóc, ponieważ nie wiesz, które aplikacje są blokerami. Podstawowym problemem jest to, że wszystkie dostępne wątki pobierania (było 10 dla mojego iPhone'a SE) są blokowane w aplikacjach, które: 1. nie istnieją już w sklepie z aplikacjami lub 2. nie są kompatybilne z wersją iOS zainstalowaną na urządzeniu.

Po kilkakrotnym wstrzymywaniu pobierania i przechodzeniu do sklepu AppStore w celu „zresetowania” stanu pobierania i ponownym uruchomieniu, możesz schować się do miejsca, w którym czeka tylko 10 aplikacji i wszystkie są tak, jak to opisałem. Stąd, po ponownym uruchomieniu, jeśli zaczniesz je klikać, faktycznie pojawi się komunikat o błędzie przyczyny źródłowej informujący, że aplikacja nie może zostać zainstalowana, i da ci możliwość jej usunięcia.

Następnie, gdy w kolejce pobierania nie ma żadnych aplikacji, uruchom ponownie komputer, a będziesz mógł ponownie przejść do App Store i ponownie rozpocząć pobieranie pozostałych aplikacji, które są nadal kompatybilne i dostępne.

BARDZO bolesne, ale to działa.


Miałem ten problem z iOS 12.1.1 po przywróceniu z iTunes. Co najmniej sto aplikacji utknęło w zawieszeniu „Ładowanie…”. Po wielu różnych podejściach do rozwiązania tego problemu (w ciągu kilku godzin) - znalezienie i usunięcie szkodliwych aplikacji (wszystkie starsze aplikacje, które były 32-bitowe i / lub nie były już w sklepie z aplikacjami), rozpoczęły proces instalacji ponownie.
Mark Glossop,

0

Nie chcesz łączyć się z iTunes ani usuwać i ponownie instalować aplikacji (wraz ze wszystkimi ustawieniami, które możesz dostosować?) Wypróbuj:

  1. Jeśli aktualizacja aplikacji utknęła przy ładowaniu ... z powodu niewystarczającej ilości wolnego miejsca, niektóre: Ustawienia ... Ogólne ... Pamięć masowa i użycie iCloud ... Pamięć masowa: Zarządzaj pamięcią masową. Znajdź wieprza; usuń aplikację całkowicie lub przejdź do tej aplikacji i zarządzaj jej pamięcią wewnętrzną. (Uważam, że podcasty zużywają dużo i usunę pobrane pliki multimedialne, aby zwolnić miejsce; lub natychmiast usunę (nie tylko za 30 dni) niektóre niepotrzebne zdjęcia.)
  2. Uruchom ponownie iPhone'a
  3. Przejdź do App Store, wybierz ponownie Aktualizuj wszystko. Wygląda na to, że utknąłeś ponownie.
  4. Dotknij kręgu aktualizacji zablokowanej aplikacji; kółko wróci do przycisku Aktualizuj.
  5. Wybierz przycisk Aktualizuj, a teraz aktualizacja aplikacji powinna się zakończyć.

0

Aplikacja lub inne okno utknęły w trybie „ładowania”. Wyłącz / odłącz WIFI, a następnie włącz ponownie, powinien rozwiązać problem. W przeciwnym razie przejdź do „Ogólne” w „Ustawieniach”, następnie Użycie, a następnie Zarządzaj pamięcią - powinna wyświetlić listę aplikacji, usunąć ją (utknęła w trybie „ładowanie” jedna), a następnie przywrócić ją (włączyć ponownie).


Dziękuję bardzo ZED !! dla - „Aplikacja lub inne okno utknęło w trybie„ ładowanie ”. Wyłącz / odłącz WIFI, a następnie włącz ponownie, powinno rozwiązać problem. Usunąłem trzy lub cztery ikony„ utknąłem w ładowaniu ”i zamknąłem ustawienia Wi-Fi w” "i wyłączyłem iPhone'a 10. Odczekałem około minuty i uruchomiłem ponownie, a potem poszedłem do sklepu Aps Store i pobrałem ap !!! TAK, szybko pobrałem i załadowałem na telefon ... zrobiłem to z trzema apami ... wszystko ! pracował tak jak zasugerował !! GREAT ogromną ulgę i pomoc od was Dziękuję !!
familycat

0

Znalazłem to jako pomoc: w AppStore - wyszukaj tę aplikację, naciśnij przycisk, który pobierzesz (nie pobierze jej ponownie, ale zwolni problem).


-1

Dowiedziałem się, że przyczyną problemu jest zbyt duża liczba aplikacji ładowanych jednocześnie.

Zrobiłem to, że zatrzymałem wszystkie, a następnie załadowałem jeden lub dwa i zadziałało !!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.