Jak eksportować zdjęcia z nowej aplikacji Zdjęcia w pełnej jakości?


42

Zauważyłem, że nowy Photos.app zmniejsza rozmiar obrazu podczas eksportu. Jeśli przeciągnę i upuszczę zdjęcie z biblioteki Zdjęcia, rozmiar zostanie zmniejszony o co najmniej 50%.

Jak pozbyć się tego zachowania i odzyskać oryginalny plik zdjęcia?

Odpowiedzi:


35

Plik> Eksportuj> Eksportuj niezmodyfikowany oryginał ...

wprowadź opis zdjęcia tutaj

wyeksportuje obraz w pełnym rozmiarze do wybranego folderu.


2
Najpierw musisz wybrać wszystkie zdjęcia, w przeciwnym razie opcja jest wyszarzona.
kenorb

24

Znalazłem oryginał w:

~/Pictures/Photos Library.photoslibrary/Masters/

Nadal muszę znaleźć sposób na poprawienie okropnego domyślnego zachowania ...


Czy kiedykolwiek znalazłeś sposób na zmodyfikowanie domyślnego zachowania? To taka uciążliwość, że muszę korzystać z tej opcji menu za każdym razem, gdy chcę jedno zdjęcie z aplikacji Zdjęcia.
jsejcksn

Czy folder ... / Masters / zawierał wszystkie oryginały zaimportowane do aplikacji Zdjęcia? Zacząłem używać Zdjęć do zebrania wszystkich zdjęć razem, a potem zmieniłem zdanie - czy mogę je wszystkie szybko odzyskać?
qxotk,

Właśnie sprawdziłem zawartość aplikacji do zdjęć i znalazłem folder Masters / i widzę, że używał on systemu plików jak bazy danych, więc pliki są rozmieszczone w folderach podzielonych według roku, miesiąca, dnia itp. zrób dobrą pierwszą aplikację do tworzenia Pobierz kopię wszystkich kopii wzorcowych z bazy danych aplikacji Zdjęcia.
qxotk,

1
Zrobiłoby to proste polecenie powłoki;)
Antzi

1
Masters ma uporządkowany system plików uporządkowany według dat, które lubię. Ale jeśli chcesz tylko zdjęcia, możesz po prostu przeprowadzić Inteligentne wyszukiwanie ... wpisz „kind: image” w wyszukiwaniu z folderu Masters, aby wyświetlić wszystkie obrazy w Masters. Wyświetlenie ich wszystkich potrwa chwilę, a następnie przeciągnij je w inne miejsce.
netrox

18

W tytule pytania znajduje się pytanie, jak wyeksportować zdjęcia w pełnej jakości, a ostatnie zdanie - jak odzyskać oryginalne zdjęcie. @JaimeSantaCruz ma absolutną rację, że możesz Export Unmodified Original, co da ci kopię oryginału w pełnej jakości. Jeśli jednak edytujesz zdjęcie, zostaną utracone za pomocą tego polecenia.

Sugerowałbym użycie Exportzamiast tego standardowego polecenia ( ⇧ shift ⌘ cmd E).

Plik → Eksportuj

Jeśli rozwiniesz sekcję Zdjęcia , klikając przycisk, otrzymasz wybór kilku parametrów eksportu.

Opcje eksportu zdjęć

Upewnij się, że wybrałeś Pełny rozmiar jako Rozmiar .

W przypadku jakości JPEG polecam opcję Wysoka dla zdjęć wykonanych za pomocą iPhone'a lub iPada, ponieważ uważam, że jest to ustawienie jakości używane przez iOS do zapisywania zdjęć.

W ramach testu wysłałem do siebie zdjęcie iPhone'a jako Rzeczywisty rozmiar , z mojego iPhone'a, a następnie z MacOS Photos (używając Shareakcji), a także wyeksportowałem je przy użyciu niezmodyfikowanego oryginału , wysokiej i maksymalnej .

Niezmodyfikowany oryginalny , wysoki i e-mail jako rzeczywisty rozmiar zarówno z iPhone'a, jak i macOSa wyszedł w tym samym rozmiarze (chociaż e-maile z macOS czasami tworzyły nieco większy plik). Z drugiej strony Maximum stworzyło plik prawie trzy razy większy, bez zauważalnej różnicy w jakości po wysadzeniu na 27-calowym iMacu bez Retiny.

Dlatego używałbym maksimum tylko dla obrazów importowanych ręcznie, o których wiadomo, że początkowo stosują mniejszą kompresję (wyższą jakość).

Pamiętaj, że podczas Exportedytowania zdjęcia Zdjęcia ponownie kodują to zdjęcie (konieczne do zastosowania zmian). Dlatego rozmiar eksportowanego zdjęcia nie będzie pasował do oryginału. Korzystanie Exportz najwyższej jakości na niezmodyfikowanej zdjęcie należy produkować to samo zdjęcie co Unmodified Original.

Osobiście, kiedy przeciągam zdjęcie iPhone'a ze Zdjęć na pulpit, jest ono eksportowane w tym samym rozmiarze i jakości co Niezmodyfikowany oryginał lub zdjęcie udostępnione e-mailem jako Rzeczywisty rozmiar . O ile wiem, nie chodzi o to, że Zdjęcia po prostu stosują ostatnio używane ustawienia. Więc nie jestem pewien, dlaczego widzisz inne zachowanie.

Warto również wspomnieć, że podczas eksportowania filmów będziesz mógł wybrać opcje kompresji. Jednak filmy wydają się być ponownie kodowane bez względu na wybrane ustawienia Export. Nie są ponownie kodowane podczas używania Export Unmodified Original.


Panie Phong - nie byłbym tego pewien. Kiedy eksportuję z aplikacji Obrazy do pliku, używam pliku JPEG wysokiej jakości i pełnego rozmiaru. Następnie sprawdziłem rozmiar eksportowanej biblioteki - była to 1 GB (około 500 zdjęć), ale tak naprawdę w Bibliotece iCloud i na zdjęciach zajmuje 2 GB pamięci. Porównuję jedno zdjęcie - po wyeksportowaniu zajęło około 2 mb w aplikacji Pictures i 1,6 mb na dysku twardym. Więc zgaduję, że straciłem trochę jakości? Czy zgubiłem też geotagi?

1
Zauważyłem również rozbieżności na niektórych zdjęciach, ale jest to oczekiwane, ponieważ kompresujesz je podczas eksportowania. Maksimum jest nieskompresowane lub bliskie i zawsze jest znacznie większe niż to, co bierze mój iPhone. Trzeba przyznać, że to mała próbka. Jeśli chodzi o eksportowanie geotagów, jest to ustawienie dla całej aplikacji w obszarze Zdjęcia -> Preferencje.

2
@Pong, przemyślana i dokładna odpowiedź. Bardziej szczegółowe niż wybrana odpowiedź.
GrowlTiger

10

Alternatywą dla rozwiązań opisanych w innych odpowiedziach jest przeciąganie i upuszczanie ze Zdjęć do np. Findera przytrzymując altklawisz. Spowoduje to skopiowanie oryginału zamiast wersji przekonwertowanej. Działa to zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów.


To nie działa dla mnie w Photos.app v1.3 na OS X 10.11.2.
jsejcksn

4
działa dla Photos 1.3 w OSX 10.11.3
setempler

-3

kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz wyświetlaną zawartość pakietu, powinno to umożliwić.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.