Jak utworzyć niestandardowy dzwonek dla mojego iPhone'a?


42

IPhone ma bardzo ograniczony wybór domyślnych dzwonków.

Jak utworzyć nowy dzwonek dla mojego iPhone'a?

Odpowiedzi:


40
 1. Jeśli utworu / dźwięku, którego chcesz użyć, nie ma jeszcze w bibliotece iTunes, najpierw dodaj go do biblioteki iTunes.

 2. Jeśli chcesz użyć tylko fragmentu utworu / dźwięku, kliknij go prawym przyciskiem myszy, wybierz „Uzyskaj informacje”, a następnie zakładkę „Opcje” i wprowadź tam czas rozpoczęcia i zakończenia. Pamiętaj, że dzwonki nie mogą trwać dłużej niż 40 sekund!

 3. W menu Plik wybierz „Konwertuj”> „Utwórz wersję AAC”. Jeśli nie masz tej opcji, przejdź do Edycja, Preferencje, zakładka Ogólne i kliknij przycisk Ustawienia importu. Upewnij się, że ustawienie importowania jest ustawione na „iTunes Plus” (AAC).

 4. Spowoduje to utworzenie nowego pliku w bibliotece iTunes. Usuń go teraz z biblioteki iTunes, ale pamiętaj, aby zaznaczyć „zachowaj plik” w oknie dialogowym usuwania, aby sam plik nie został usunięty, tylko wpis biblioteki.

 5. Przejdź do miejsca, w którym plik został utworzony na dysku, gdzieś jak music\iTunes\iTunes Music\{artist}\{album}

 6. Zmień nazwę pliku z .m4ana.m4r

 7. Przeciągnij i upuść ten .m4rplik w folderze Dzwonki w iTunes (lub po prostu kliknij go dwukrotnie, a iTunes zajmie się nim automatycznie).

 8. Zsynchronizuj swój iPhone. Upewnij się , że w opcjach synchronizacji telefonu wybrano opcję „Synchronizuj dzwonki” (domyślnie moja jest wyłączona).

Po zsynchronizowaniu możesz wybrać nowy dzwonek w Ustawieniach, Dźwięki w sekcji Niestandardowe u góry.


ostrzeżenie: może nie działać z utworami DRMed zakupionymi pierwotnie w iTunes. W 3 piosenkach, których użyłem, wszystkie pochodzą z innych źródeł, takich jak Amazon MP3 itp.
Jeff Atwood

2
Jeśli chodzi o krok 5, powinna również istnieć opcja w menu prawym przyciskiem myszy w iTunes (na przykład „Pokaż w Finderze” na Macu)

1
Tak, to nie działa z plikami „Protected AAC”; iTunes odmawia „Utwórz wersję AAC” dla nich. Poza tym świetne instrukcje!
Jonik

13

Alternatywnie, jeśli używasz komputera Mac, możesz po prostu odpalić Garageband. Oto krótki samouczek na temat Lifehacker:

http://lifehacker.com/334073/create-custom-iphone-ringtones-the-free-and-apple-way


+1. Lepsza opcja dla użytkowników komputerów Mac. Plusy: 1) Możliwość nieco wyregulowania poziomu głośności (wzmocnienia, amplitudy) (w ten sposób ). 2) Gdy skorzystasz z opcji „Wyślij dzwonek”, GaradeBand automatycznie „remiksuje” utwór, aby brzmiał lepiej na (oczywiście kiepskim) głośniku telefonu. Łatwo to zauważyć, jeśli zwracasz uwagę na głębokie basy: ich wysokość jest podwyższona. (Aby tego uniknąć, możesz wyeksportować jako plik .m4a, a następnie zmienić jego nazwę na .m4r, jak w odpowiedzi Jeffa). Jeśli chodzi o wady, „Protected AACs” również nie będą działać w GarageBand.
Jonik

7

Szczerze mówiąc, w systemie Windows iRinger jest jednym z najprostszych sposobów. Wybierz plik audio, wybierz żądany segment, dostosuj, kliknij „Eksportuj” i jest w iTunes

Proste i łatwe


5

To rozwiązanie wymaga systemu Mac OS X, ale poza tym jest bezpłatne:

 1. Otwórz plik audio, który chcesz przekształcić w dzwonek w programie QuickTime Player. Jeśli plik jest utworem w iTunes, control-kliknij plik i wybierz „Pokaż w Finderze”, a następnie otwórz QuickTime Player i przeciągnij plik z Findera do ikony QuickTime Player w doku.

 2. Jeśli plik audio jest dłuższy niż 40 sekund, musisz go przyciąć:

  1. Na pasku menu wybierz Edycja -> Przytnij ... a suwak zmieni się w selektor żądanego początku i końca.

  2. Przesuń początek i koniec, aby wybór nie był dłuższy niż 40 sekund. Najlepiej jest zachować ostrożność i nie przekraczać 39,75 sekundy.

  3. Kliknij „Przytnij”

 3. Z paska menu wybierz Plik -> Eksportuj ... i zapisz jako plik „Tylko dźwięk” na pulpicie lub w innej dogodnej lokalizacji.

 4. Pobierz MakeiPhoneRingtone z Rogue Amoeba i uruchom aplikację.

 5. Przeciągnij plik wyeksportowany z QuickTime Player do okna MakeiPhoneRingtone. Zostanie on automatycznie przekonwertowany do odpowiedniego formatu pliku, który będzie dzwonkiem, i zaimportowany do iTunes.

Za pomocą tej metody z powodzeniem utworzyłem kilka dzwonków dla mojego iPhone'a.


4

Możesz utworzyć lub zaimportować utwór w wersji IOS Garageband bezpośrednio na swój telefon, a następnie wyeksportować go jako dzwonek, który pojawi się na liście dzwonków w Ustawieniach.

Po utworzeniu utworu za pomocą dowolnego wirtualnego instrumentu lub zaimportowania rzeczywistego utworu:

 1. Przejdź do Moich piosenek (lewa górna ikona) i naciśnij długo utworzony utwór.
 2. Pojawi się Sharemenu zawierające między innymi opcję o nazwie element Ringtone.
 3. Wprowadź nazwę dzwonka i zapisz go.
 4. Przejdź do Ustawienia > Dźwięki i przypisz nowy dzwonek.

Nie musisz nic płacić, nie potrzebujesz komputera Mac ani iTunes, a używasz tylko bezpłatnego oprogramowania Apple.

Jest bardziej szczegółowy poradnik tutaj .


3

Dzwonki iPhone'a to tylko utwory AAC, nie dłuższe niż 40 sekund, z rozszerzeniem M4R, zamiast zwykłego M4A używanego przez iTunes.

Możesz zrobić dzwonki za pomocą samego iTunes. Po prostu zrób kopię utworu i ustaw pozycję początkową i końcową, aby utwór nie trwał dłużej niż 40 sekund.

Jest kilka aplikacji, które robią to za Ciebie. Używam dzwonka i dzwonków na komputerze Mac i oba działały całkiem dobrze.


3

Najłatwiejszym rozwiązaniem jest pobranie Fission.app i użycie go do przycięcia ścieżek (ponieważ dzwonki mogą trwać do 40 sekund) i wyeksportowania ich w .m4rformacie dzwonka.

Fission.app nie jest darmowy, ale jest wersja próbna.

To powiedziawszy, jeśli szukasz rozwiązania, które nie wymaga oprogramowania innych firm, zobacz własną odpowiedź .


3

Jeszcze jedna opcja, która kosztuje 1,99 USD w App Store - iRingtones

Używam go i lubię. Chociaż chciałbym wiedzieć wcześniej o metodzie GarageBand. :-)


2

Ostatnio go nie używałem, ale w przeszłości miałem dobre wyniki z tą stroną: http://audiko.net/

Zakładając, że nadal działa z iPhone'em 4, jest to raczej łatwiejszy proces: wystarczy załadować plik MP3, przyciąć go do własnych upodobań za pomocą interfejsu flash, pobrać plik dzwonka i przeciągnąć go do iTunes. Powodzenia!


1

Dla tych, którzy korzystają z jailbreakowanych urządzeń iOS, istnieją co najmniej trzy płatne aplikacje Cydia, które mogą zarówno konwertować dzwonek, jak i dodawać (część dodawania nie jest dostępna w aplikacjach App Store) bezpośrednio na urządzeniu: AnyRing , Bridge i AudioExplorer + . (Ujawnienie: Jestem programistą AudioExplorer +). Oczywiście nadal będziesz musiał przenieść plik audio na urządzenie, ale urządzenia z jailbreakiem oferują również więcej sposobów (np. Scp).


0

Zawsze używam Ringer.org, aby tworzyć darmowe dzwonki na mój iPhone. Jest to całkowicie bezpłatne i łatwe.


Witamy, aby zapytać inaczej! Odpowiedzi na Ask Different muszą być czymś więcej niż tylko linkiem. Można dołączyć link, ale proszę streść go lub fragmentuj w odpowiedzi. Więcej informacji znajdziesz w często zadawanych pytaniach. Dziękuję :)
gentmatt

0

Możemy stworzyć własne niestandardowe dzwonki za pomocą garażu, który możesz już znać. Ale może uzyskać dostęp tylko do muzyki, która nie jest muzyką Apple. Po utworzeniu dzwonka .m4rna komputerze, a następnie przesłaniu go do aplikacji muzycznej za pośrednictwem iTunes, jakość dźwięku spada. Najlepszym rozwiązaniem jest więc użycie garażu. Ale utwór powinien znaleźć się w bibliotece muzycznej, zanim będzie można to zrobić. Aby dodać muzykę do biblioteki telefonu iPhone za pośrednictwem iTunes, musisz wyłączyć bibliotekę muzyki iCloud, która usuwa całą muzykę Apple z twojego urządzenia. Oto rozwiązanie

 1. Podłącz swój iPhone do komputera PC / Macbook.
 2. Otwórz w nim iTunes.
 3. Otwórz iPhone'a i przejdź do aplikacji na bocznym pasku menu.
 4. Teraz przejdź do aplikacji garageband i dodaj żądany utwór.
 5. Po dodaniu utworu odłącz iPhone'a.
 6. Teraz piosenka jest dostępna w bibliotece garażu.

Jest to najlepszy sposób na utworzenie niestandardowego dzwonka.


0

Podoba mi się ten sposób, ponieważ jest prosty, a po zainstalowaniu skryptu możesz zrobić to wszystko w iTunes, bez konieczności nawigowania gdziekolwiek indziej.

Korzystam ze skryptów jabłkowych Douga, które umożliwiają tworzenie dzwonków .

zrób skryptowalną stronę skryptu

Pobierz skrypt, umieść go w folderze skryptów. ma instrukcje, jak to zrobić i używać swoich skryptów na swojej stronie internetowej. Przed użyciem skryptu w iTunes wybierz utwór, którego chcesz użyć, i użyj polecenia I, aby otworzyć okno informacyjne metadanych. dostosuj punkt początkowy i końcowy dla sekcji, której chcesz użyć (40 sekund lub krócej) i zamknij okno informacyjne.

Aby utworzyć dzwonek z utworu, który właśnie zmanipulowałeś, kliknij go pojedynczo, aby go podświetlić, a następnie kliknij menu skryptów na pasku narzędzi u góry iTunes, kliknij skrypt „zrób dzwonek” w menu rozwijanym. Postępuj zgodnie z instrukcjami w oknie podręcznym. Tworzy dzwonek wybranego utworu i umieszcza go w bibliotece dźwięków. Następnie możesz wrócić i ustawić parametry czasu utworu z powrotem tam, gdzie były. Po zsynchronizowaniu telefonu iPhone zsynchronizuj dźwięki i voilà, masz w telefonie nowy dzwonek.

Jeśli ci się podoba i użyj go, przekaż darowiznę Dougowi na jego stronie internetowej za czas i wysiłek włożony w napisanie scenariusza. Zrobiłem.


-1

Stosowałem już tę metodę i uważam ją za bardzo niezawodną. Nie stworzyłem go jednak i nie chcę tego przypisywać (poza tym nie mam wymaganych zdjęć do dopasowania), więc oto bardzo przydatny link , którego możesz użyć, aby dowiedzieć się, jak zrobić własne dzwonki, używając iTunes!


1
Cześć, witam w Ask Different. Twoja odpowiedź zawiera link, który jest potencjalnie dobry, ale chcemy zachęcić ludzi do napisania kroków w odpowiedzi. Łącza mogą gnić i tracisz informacje, gdy tak się dzieje. Zastanów się nad podsumowaniem tego, co kryje się za tym linkiem w swojej odpowiedzi, a może się okazać, że głosy przychodzące są bardziej zbliżone.
Ian C.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.