Czy używanie lampy błyskowej w telefonie iPhone jako latarki przez długi czas w jakikolwiek sposób ją zaszkodzi?


0

Mamy starego iPhone'a 4, którego używamy jako maszyny muzycznej w wolnym pokoju. Czy używanie lampy błyskowej jako nocnej lampki spowoduje jakiekolwiek szkody?

Domyślam się, że nie, ale część mnie (może myślę o starych lampach błyskowych) uważa, że ​​powinienem zapytać w pierwszej kolejności.

Dzięki.


Przepraszam, ale nie mam dla ciebie technicznej odpowiedzi, ale osobiście nie zostawiłbym jej na zbyt długi lub dłuższy okres czasu przez noc. Jeśli potrzebujesz lampki nocnej, wybierz ją. 3,96 USD w automatycznej lampce nocnej LED Walmart Meridian Great Value 2-Pack, miękka biel .
user3439894

Moim zmartwieniem byłoby wyczerpywanie się baterii. Ale myślę, że robisz to po podłączeniu do sieci?
GEdgar

Odpowiedzi:


0

Powiedziałbym „nie” z dwóch powodów,

  1. Lampa błyskowa w iPhonie to dioda LED, która w przeciwieństwie do starych lamp błyskowych nie przeszkadza w pracy przez dłuższy czas.

  2. Korzystanie z latarki nie jest ograniczone przez iOS. Jeśli pozwolenie na flashowanie trwało przez chwilę, zepsułoby się jabłko telefonu, nie pozwoliłoby ci tego zrobić lub przynajmniej ustawić zegar, aby wyłączyć go po tak długim czasie.

Jedyny problem, jaki T widział, to żarówka ostatecznie się wypali, ale biorąc pod uwagę, że i tak nie potrzebujesz aparatu, prawdopodobnie nie stanowi to dla ciebie problemu.


0

Tak, przewody żarówki w 4 były znane z tego, że tak się dzieje w moim telefonie dziadków, ale zajęło to 3 lata, więc nie powinno to być dużym problemem


-1

Teoretycznie żarówka ledowa powinna trwać lata. ale czasami zawodzą. zwłaszcza gdy jest pozostawiony w gorącym otoczeniu (zamknięty samochód)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.