Safari - Łatwy sposób na otwarcie łącza w prywatnym oknie?


12

Czy istnieje prosty sposób na otwieranie łączy w prywatnym oknie Safari w OS X?

Mam na myśli to, że skopiowanie linku i wklejenie go w nowym prywatnym oknie nie jest łatwe.

W Chrome i Firefoksie możesz łatwo otworzyć link w trybie incognito / prywatnym, klikając prawym przyciskiem myszy link iz menu kontekstowego wybierz Otwórz w oknie incognito. Jest to funkcja, z której często korzystam podczas przeglądania, ale staram się przełączyć na Safari, ponieważ zauważyłem, że Chrome zużywa więcej baterii i przeczytałem kilka artykułów na jej temat.

Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli powiesz mi o jakimkolwiek sposobie dodania opcji do menu kontekstowego kliknięcia prawym przyciskiem myszy w przeglądarce Safari w celu otwarcia w oknie prywatnym lub skrótu klawiaturowego, aby klikać podczas naciskania niektórych klawiszy i otwierać w trybie prywatnym, a może rozszerzenie, które dodaje tę funkcjonalność.


W przeglądarce Safari 8.0.6 (OS X 10.10.3) „Otwórz link w nowej prywatnej karcie” i „Otwórz link w nowym prywatnym oknie” to opcje kliknięcia prawym przyciskiem myszy, ale tylko jeśli link znajduje się w prywatnym oknie / zakładce. Ustawiam Safari tak, aby otwierało się w trybie Prywatne i zawsze używam prywatnych okien / kart, chyba że konkretnie potrzebuję nieprywatnego okna (na przykład, aby zapisać nowe hasło w pęku kluczy). Nie jest to bezpośrednia odpowiedź na twoje pytanie, ale jest to opcja.
pseudon

Odpowiedzi:


20

W przeglądarce Safari 9.0 (El Capitano) możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy adres URL, przytrzymując klawisz opcji, a następnie możesz otworzyć adres URL w nowym prywatnym oknie. Ta opcja jest dostępna w zwykłych lub prywatnych oknach, w przeciwieństwie do poprzednich wersji Safari.

KLIKNIJ PRAWO DO OPCJI w Safari 9.0


Dzięki Adam. Uaktualnię do El Capitan, gdy tylko będzie dostępna jego ostateczna wersja.
Andre

Działa również w Yossi.
poige
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.