Jak skopiować aktualizacje z komputera Mac na inny?


3

Mieszkam w kraju, w którym Internet nie jest tak szerokopasmowy, zainstalowałem Lion na moim domowym laptopie i chcę skopiować aktualizacje na Maca Mini.

Czy istnieje sposób na skopiowanie aktualizacji Apple z komputera na inny?

Odpowiedzi:


1

Możesz, ale nie przy użyciu Aktualizacji oprogramowania .

To, co powinieneś zrobić, to poczekać, aż Apple opublikuje aktualizację na swojej stronie internetowej , oto aktualizacja 10.7.1 , zapisz ją na dysku USB i zainstaluj gdziekolwiek chcesz.


Nie jest to dokładnie to, czego szukasz, ale tym razem powinno wystarczyć, ponieważ 10.7.1 to tylko 70 MB.
Loïc Wolff,

0

Państwo może skopiować Lion do innego komputera, ale tylko wtedy, gdy to zrobić przed uruchomieniem instalatora na oryginalnej maszynie - ostatnią rzeczą, instalator nie jest do wycierania się. Obawiam się, że jest już za późno.


1
Słowo kluczowe: Aktualizacje, nie cały system operacyjny
Haytham Elkhoja

0

Możesz skonfigurować serwer OS X, który może działać jako lokalny serwer aktualizacji oprogramowania. To znaczy, że pobiera aktualizacje z Apple, a następnie rozpowszechnia je na twoich komputerach. Chyba że masz już serwer lub zapasową maszynę i nie jesteś zainteresowany jego konfiguracją, jest to raczej niepraktyczne rozwiązanie, ale chciałem wspomnieć o tym dla kompletności.


0

Co powinieneś zrobić, to pobrać instalator .pkg. Po zaktualizowaniu oprogramowania powinno być możliwe zapisanie pliku .pkg. W sekcji Aktualizacje dostępna jest opcja „Zainstaluj i zachowaj pakiet”. Użyj tej opcji.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.