jak usunąć kopię zapasową zakupionej aplikacji


1

Mam pewną aplikację zainstalowaną na moim urządzeniu iPhone 6 Plus.

Ze względu na pewne problemy techniczne związane z tą aplikacją muszę ją całkowicie usunąć z urządzenia i zainstalować ponownie.

Chociaż wydaje się, że mogę go usunąć z samego urządzenia (naciśnij długo i kliknij ikonę „x” w rogu), kiedy idę do App Store, pobieram tę aplikację z iCloud i nie do końca zainstalowany i nadal przechowuje wszystkie ustawienia i dane w aplikacji.

Muszę wiedzieć, jak całkowicie usunąć tę aplikację z mojego urządzenia ORAZ konta, aby można ją było ponownie zainstalować od nowa.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc w tej sprawie.


1
Istnieją różne sposoby zachowania stanu przez aplikację, nawet jeśli zostanie ona usunięta z urządzenia. O której konkretnej aplikacji mówisz? Czy do przechowywania używa iCloud lub innej usługi w chmurze? Czy musisz się zalogować, aby z niego skorzystać?
nohillside

1
Niektóre aplikacje po usunięciu mają monit o zachowanie ustawień lub ich usunięcie. Aplikacja została całkowicie usunięta, ale Twoje dane (ustawienia i inne rzeczy) są nadal przechowywane w iCloud. Usuń je.
TheBro21
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.