Czy mogę ustawić cel „Ćwiczenia” dla mojej aplikacji Apple Watch Activity?


18

Aktywność Apple Watch pozwala ustawić ogólny cel „Przenieś”, ale nie widzę, jak zmienić cel „Ćwiczenie” z domyślnych 30 minut. Czy istnieje sposób na osiągnięcie tego?

Odpowiedzi:


14

Nie, nie ma sposobu, aby to osiągnąć.

Od Apple - Apple Watch

Pierścień ćwiczeń zamyka się po osiągnięciu zalecanego na całym świecie 30 minut ćwiczeń dziennie. I nie musisz nawet robić tego wszystkiego naraz, co oznacza, że ​​bardziej prawdopodobne jest, że wpasujesz to w swój dzień.

Ze wszystkich przeprowadzonych przeze mnie wyszukiwań nie znalazłem żadnego możliwego sposobu, aby to zmienić, a powyższy cytat sugeruje, że 30 minut to kwota ustalona przez Apple (nazywana „zalecaną”).


1
Jak to sugeruje, że „30 minut jest zalecaną … kwotą”? Przez kogo? Dla jakiego rodzaju użytkownika? Dla jakich celów zdrowotnych? Wszystko to sugeruje mi, że nie można tego zmienić. Nikt nie zgaduje, dlaczego tak jest, ale zakładanie, że wynika to z jakiejś rekomendacji - w pewnym sensie jest dla nas dobre - jest o krok za daleko.
orome

Powyższy cytat sugeruje, że jest zablokowany na 30 minut. Nie wiem od kogo lub skąd pochodzi cytat. Ponieważ na całym świecie jest napisane, że zalecał 30 minut, prowadzi mnie to do wniosku, że badali i wymyślili 30 minut. Możesz wysłać prośbę o funkcję do Apple, aby poprosić o możliwość zmiany czasu ćwiczeń. apple.com/feedback
jimrice

@raxacoricofallapatorius: zalecana ilość to 30 minut (np. Światowa Organizacja Zdrowia, Mayo Clinic itp.). Prawdopodobnie dlatego, że jest to łatwy numer do zapamiętania, przekazania i do którego dążysz. Oczywiście, grupy te zwykle później przechodzą w bardziej szczegółowe szczegóły, w tym przypadku dostosowanie może być przyjemne. Lub lepsza aplikacja innej firmy.
Jenny Shoars

3
30 minut to dobre minimum, ale to szalone, że jabłko nie pozwala ci stawiać sobie wyższych celów. Dla osób aktywnych nie ma sensu mieć „celu”, który łatwo zrealizujesz.
Nic Foster

1
Zgadzam się. 30 minut to dla mnie całkowicie bezużyteczny cel. Każdego ranka pojawia się i mówi, że osiągnąłem swój cel! Rozśmiesza mnie. Codziennie wykonuję ponad godzinę ćwiczeń. Byłoby użyteczne, gdyby skłoniło mnie to do powiedzenia ... 90 minut. Ale myślę, że po 30 minutach jest to po prostu denerwujące.
Tolga

5

Nie jesteś ograniczony do jednego czasu na ringu w aplikacji Activity. Na przykład dostajesz podwójną strzałkę na 1 godzinę ćwiczeń. Otrzymujesz także nagrody za podwojenie lub potrojenie pierścienia ćwiczeń.

Za pomocą aplikacji Trening można ustawić dowolny cel ćwiczeń. Otrzymujesz niestandardowy pierścień do wypełnienia tej aplikacji na podstawie docelowych kalorii, odległości lub czasu.


Wow, to jest nie do zniesienia. Jestem pracownikiem wiedzy i 12 godzin dziennie stanie się nigdy. Byłbym szczęśliwy, gdybym dostał 8 i poczułem w tym sensie osiągnięcie.
Sharondio

1
To nie jest 12 godzin stania, stoi raz na godzinę przez 12 godzin. Chcą, abyś wstał i chodził raz na godzinę przez 12 godzin
dstarh

2

Większość odpowiedzi w tym wątku jest niepoprawna. Po opublikowaniu tego nie możesz zmienić celu ćwiczenia. Jak stwierdzono w pierwszej odpowiedzi, jest to ustalone.

Ponadto pierścień do ćwiczeń ma zawsze podwójną strzałkę. Ikona się nie zmienia.


0

Otworzysz aplikację aktywności na zegarku, a następnie za pomocą siły dotknięcia dostosujesz swoje codzienne cele. Możesz jednak modyfikować tylko dzienny cel ruchu (cel dotyczący kalorii), ale nie możesz teraz ćwiczyć ani stać na stojąco.


-2

Wiem dokładnie, co masz na myśli ... Podczas konfigurowania zegarka Apple Watch pytają, czy chcesz 30 minut. aby MOVE było łatwe, średnie lub forsowne. Ale kiedy już zostanie skonfigurowany, nie ma możliwości zmiany go na żaden z pozostałych poziomów.


Gdzie jest to ustawienie?
orome

-4

Na zegarku naciśnij mocno ekran aktywności w aplikacji aktywności. Możesz zwiększyć / zmniejszyć dzienny cel spalania kalorii. Na razie nie wygląda na to, żebyś mógł zmienić jakikolwiek inny.


To nie jest pytanie.
orome
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.