Czy moje aplikacje zostaną usunięte z App Store, jeśli wygaśnie moje konto programisty?


Odpowiedzi:


14

Tak - wszystkie aplikacje zostaną usunięte z odpowiednich sklepów aplikacji, jeśli wygaśnie członkostwo w programie dla programistów.

Po wygaśnięciu członkostwa w Programie Apple Developer nadal będziesz mieć dostęp do iTunes Connect. Jednak aplikacje nie będą już dostępne do pobrania w App Store i nie będzie można przesyłać nowych aplikacji ani aktualizacji.

Źródło: https://developer.apple.com/support/appstore/itunes-connect/

Próba zalogowania się do iTunes Connect wyświetli następujący komunikat, ale wszystkie usługi są nadal dostępne.

                 


3

Tak, Twoja aplikacja zostanie usunięta ze sklepu App Store do momentu odnowienia subskrypcji.


1
Nie martw się Wysłałem swoją odpowiedź i poszedłem do programisty Apple, aby dowiedzieć się, jaki cytat został zamieszczony w drugiej odpowiedzi.
jherran

Czy wiesz, co się dzieje w tym przypadku? Czy aplikacje są nadal „zatwierdzone” w systemie, czy też trzeba ponownie wygenerować identyfikatory aplikacji i ponownie przesłać aplikacje do zatwierdzenia? (domyślam się, że jest okres, w którym możesz z wdziękiem reaktywować rzeczy, ale po pewnym czasie musisz zacząć od nowa lub uzyskać osobistą pomoc w ponownej
aktywacji

2
@bike Zapomniałem, że mam dostęp do konta, które wygasło. Wygasł w lutym 2014 r., A konto nie zostało jeszcze usunięte z iTunes Connect, wszystkie identyfikatory aplikacji są nadal wymienione i dostępne są pliki binarne. Zawsze mogę sprawdzać konto co kilka lat, aby zobaczyć, co się z nim stanie!
grg

@grgarside woah - to nieoczekiwane. Czy są to aplikacje płatne, darmowe aplikacje czy mieszanka? pliki binarne dostępne na zalogowanym koncie programisty lub dostępne publicznie?
bmike

5 lat na co się stało?
Marin,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.