Czy mogę sprawić, aby mój iPhone zobaczył „Inne kalendarze” z Google Apps dla kalendarzy domen?


12

Nasze biuro korzysta z Google Apps. Mam skonfigurowaną synchronizację kalendarzy z Google, ale żaden z moich innych kalendarzy nie pojawia się po kliknięciu przycisku kalendarzy na iPhonie. czy to możliwe?

Wypróbowałem instrukcje synchronizacji, ale przejście do google.com/sync z safari na iPhonie zakłada, że ​​zalogujesz się za pomocą konta Google, a nie konta Google Apps.


To pytanie jest dziś prawdopodobnie przestarzałe. Czy to jest
ddaa

@ddaa Myślę, że prawdopodobnie masz rację, ale nie wiem, jak to zrobić, żeby to zobaczyć, bo już to skonfigurowałem :)
Michael Pryor

Odpowiedzi:


2

Najwyraźniej jest to możliwe:

Ok, instrukcje Google nie są tym, co nazwałbym gwiazdą dla tej konkretnej procedury konfiguracji, ale są poprawne. To tak proste, jak wejście na m.google.com, a następnie zalogowanie się w razie potrzeby, wybranie iPhone'a i wybranie kalendarzy, które chcesz zsynchronizować z iPhonem. To działało dla mnie przez 2 kalendarze. Mam nadzieję że to pomoże!

  1. Wykonaj instrukcje Google
  2. Otwórz Safari na swoim iPhonie
  3. Przejdź do m.google.com
  4. Wybierz „Synchronizuj”
  5. Wybierz swoje urządzenie
  6. Zaznacz pola obok kalendarzy, które chcesz zsynchronizować (pozwoli to wybrać tylko 5 łącznie, w tym jeden „Święta amerykańskie”)
  7. Kliknij „Zapisz”.

przez: http://www.google.com/support/forum/p/Google+Mobile/thread?tid=3a0f6b239b1eadc5&hl=pl


Ten link wydaje się uszkodzony.
ddaa

14

I znalazłem odpowiedź

„Domyślnie tylko Twój główny kalendarz będzie synchronizowany z urządzeniem. Możesz zsynchronizować dodatkowe kalendarze, odwiedzając następującą stronę z dowolnej przeglądarki internetowej:


2
To poprawna odpowiedź, zwłaszcza jeśli chcesz zsynchronizować kalendarze Google Apps. Chciałbym zauważyć, że część „twoja_domena” musi być pełną domeną. Jeśli Twoja domena to „example.com”, zastąp „twoja_domena” przez „example.com”, a nie tylko „example”.
Babak

5

Jest rok 2017, a odpowiedź na twoje pytanie nieco się zmieniła, ale przynajmniej wydaje się łatwiejsza!

  1. Oczywiście upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto Google w dowolnej przeglądarce, a następnie przejdź do https://calendar.google.com/calendar/syncselect . Powinieneś zobaczyć listę wszystkich swoich kalendarzy, w tym kalendarzy współdzielonych / innych, więc po prostu sprawdź kalendarze, które chcesz zobaczyć w aplikacji Kalendarze Apple.
  2. Upewnij się, że Twoje konto Google zostało dodane / zarejestrowane na iPhonie / iPadzie / Macu i że masz dostęp do konta Google w kalendarzach.
  3. Przejdź do aplikacji Kalendarze, a na liście kalendarzy powinieneś zobaczyć kalendarze zaznaczone w kroku 1. Upewnij się, że są zaznaczone, aby zobaczyć je w głównym kalendarzu.

Daj mi znać, jeśli coś wymaga wyjaśnienia! Mam nadzieję że to pomoże.


1
Mi to pasuje!
zkytony

Dla mnie też działa! @ michael-pryor pomogłoby przyszłym użytkownikom, jeśli oznaczysz to jako najlepszą odpowiedź. Obecny najlepszy nie działał dla mnie i prawie tęsknię za tym.
Fredy Muñoz

1

Istnieją pewne pułapki związane z synchronizacją iPhone'a z kalendarzami, które chcesz, ale jest to możliwe.

Przejdź do Safari na m.google.com/sync?hl=pl . Jeśli Google skarży się, że Twoje urządzenie nie jest obsługiwane, najprawdopodobniej z powodu ustawień języka. W takim przypadku znajdź link do zmiany języka u dołu strony i zmień go na English (US). Link, który podałem, powinien zrobić to automatycznie, ale na wypadek, gdyby tak nie było, wiesz, co robić.

Teraz powinieneś zobaczyć listę urządzeń mobilnych powiązanych z Twoim kontem Google. Wybierz ten, którego ustawienia chcesz zmienić.

Zobaczysz listę wszystkich swoich kalendarzy. U góry strony zobaczysz, z iloma kalendarzami możesz zsynchronizować swój telefon. Wybierz kalendarze, które chcesz zsynchronizować, dotknij Savei gotowe.


0

Możliwa jest pełna integracja Kalendarza Google. Po zsynchronizowaniu kalendarza Google za pomocą ustawień iPhone'a otwórz Safari i przejdź do m.google.com. Wybierz „Synchronizuj” i wybierz urządzenie. Następnie zaznacz pola obok Kalendarzy, które chcesz zsynchronizować.

Aby uzyskać dodatkowe narzędzie, skorzystaj z tej aplikacji do eksportu kalendarzy na Facebooku, aby ujednolicić wszystkie swoje kalendarze w jednym miejscu (pamiętaj tylko o prawidłowym ustawieniu strefy czasowej podczas tworzenia FBcal dla Kalendarza Google).


0

Nieco inne podejście, które pozwala uniknąć korzystania z oprogramowania Google: Subskrybuję wszystkie moje kalendarze Google w iCal na komputerze Mac, za pośrednictwem Kalendarza -> Subskrybuj, który następnie synchronizuje się z moim iPhonem.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.