Czy istnieje sposób, aby Snow Leopard pasował do przewijania Lion?


11

Widzę, że szybko pokocham sposób przewijania Lwa.

Mój mózg wkrótce zostanie ponownie podłączony, aby myśleć o przenoszeniu zawartości za pomocą moich gestów zamiast przesuwania kontrolera w dół, aby przesuwać zawartość w górę w mojej ustalonej rzutni.

Mam kilka komputerów Mac, które muszą pozostać na Snow Leopard, i chętnie przedstawię sugestie, jak je zmienić, aby lepiej pasowały do ​​nowego modelu Lion do przewijania.


3
Cztery dni lwa i jestem całkowicie bezwartościowy na starszych komputerach Mac i dowolnym losowym komputerze, którego używam. Obawiam się, że już jestem zrujnowany na całe życie :-)
bmike

Odpowiedzi:


12

Ten post Johna Grubera przedstawia kilka możliwości:

W przypadku OSX:

Dla Windowsa:

Po stronie Mac Scroll Reverser wygląda ładnie na pasku menu, jest bezpłatny i działa od Tiger do Snow Leopard (10,4 - 10,6).

przewiń rewerser w akcji


Scrollvetica jest idealna. Wydaje mi się, że zbyt obsesyjnie obserwuję karczownika, ale ten wymknął się tuż obok mojego radaru. Informacje przeciążają i jeszcze mnie to nie obchodzi - dzięki za alternatywy.
bmike

Scroll Reverser pracował dla mnie, dzięki za rekomendację.
Graeme Hutchison,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.