Jak usunąć zegarek Apple Watch z trybu rezerwy mocy?


9

Mam go w rezerwie mocy, ale nie mogę zrozumieć, jak wznowić normalny tryb. Próbowałem dotknąć i nacisnąć ekran oraz przytrzymać oba boczne przyciski.

Odpowiedzi:


10

Możesz przywrócić Apple Watch do normalnego trybu działania, naciskając i przytrzymując boczny przycisk, tak samo jak wtedy, gdy chcesz go włączyć.

To polecenie będzie działać tylko wtedy, gdy podłączysz zegarek do zasilania lub jeśli dostępna będzie wystarczająca ilość energii z akumulatora.


3

Możesz przytrzymać jednocześnie cyfrową koronę i boczny przycisk przez 6 sekund, a następnie zaczekaj, aż się wyłączy i włączy z powrotem. Jest to siła wyłączająca go i nie uszkadza ani nie wpływa na zegarek.


W głosowaniu głosowano za powiedzenie, jak długo trzeba go przytrzymywać, a także za wyjaśnienie, że faktycznie go wyłącza, a nie tylko przełącza tryb rezerwy mocy.
Robbie

0

Do Twojej wiadomości naładowałem zegarek do 100%, a następnie umieściłem go w rezerwie mocy. Nie mogłem sprawić, żeby to wyszło, bez względu na wszystko. Potem zobaczyłem komentarz na temat naciskania obu „urządzeń” (przycisk i przełącznik kołyskowy). Był to jedyny sposób, aby wyjść z rezerwy mocy.


0

Wystarczy przytrzymać cyfrową koronę i boczny przycisk przez około 5 sekund. Powinno to działać, jeśli Twój zegarek Apple ładuje się.


2
Czym różni się to od wcześniejszej odpowiedzi powyżej?
beroe
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.