Czy istnieje Java IDE dla iPada, która może kompilować i uruchamiać Javę lokalnie?


10

Zaraz mam sesję kodowania z kilkoma kumplami. Problem w tym, że nie ma laptopa. Jest całkiem nowy w programowaniu, więc zamierzałem ustawić go na chwiejnym laptopie lub iPadzie za pomocą klawiatury / myszy Bluetooth.

Czy jest jakaś aplikacja, która dałaby mi te możliwości:

  • Java IDE
  • skompiluj java lokalnie
  • uruchom java lokalnie

2
Jeśli zamierza zostać programistą na dowolnych obrotach, inwestowanie w tani laptop (lub Chromebook wycierany z zainstalowaną dystrybucją Linuksa) jest koniecznością.
SnakeDoc

Odpowiedzi:


5

Istnieją internetowe środowiska IDE, które obsługują środowisko Java, takie jak IDE One i CodeBox, które powinny działać z iPada. Oczywiście są oba ograniczenia, ale mogą one wystarczyć.

To jest moja bezpośrednia myśl, ponieważ uważam, że Apple ma reguły przeciwko ludziom tworzącym aplikacje, które obejmują ich własne środowisko wykonawcze. Zakładam, że będziesz potrzebować, jeśli chcesz skompilować kod Java bezpośrednio na urządzeniu z systemem iOS.


Tego się obawiałem. Wydaje mi się, że Apple też nie byłby z tym w porządku. Rzucę okiem na podane przez ciebie linki i sprawdzę, czy będą wystarczające. Dziękuję Ci!
Chackle

2
Istnieje kilka aplikacji na iOS, które pozwalają pisać i kompilować kod Java, ale przenoszą kompilację na serwer online, aby obejść reguły Apple. Na przykład język programowania JVM .
Alistair McMillan

Ach! To bardzo mądre. Idealnie, dam im szansę. Dziękuję bardzo
Chackle

1
Obchodzę te ograniczenia z serwerem i Monituj przez panikę . To nie jest natywne IDE, ale robi to za mnie.
bmike

Wygląda na to, że kod box został zakupiony na początku 2015 roku. Teraz nie akceptują rejestracji. Nie wróży to dobrze dla IMO platformy.

-1

użyj aplikacji PICO COMPILER w AppStore, działa dobrze, ale nie mogę używać składników SWING, o ile mi wiadomo


-1

Możesz używać iDos, a jeśli korzystasz z iOS 8.4 lub nowszego, możesz z łatwością korzystać z iFunbox i dodać kompilator dos Java w aplikacji iDos na telefonie i używać go. Uwaga piaskownica aplikacji jest dostępna tylko do iOS 8.4. Jeśli korzystasz z wersji 8.4 lub nowszej, musisz wybrać kompilatory online, ale nie ma tam żadnej opcji.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.