Czy wyszukiwane hasła mogą pojawiać się w pasku wyszukiwania iPada po przejściu do „złej” witryny?


2

Powiedziano mi, że niektóre wyszukiwane hasła pojawiły się na pasku wyszukiwania iPada, ponieważ ta osoba poszła na „złą” stronę internetową i wyszukiwane hasła musiały pochodzić z tej wizyty.

Odpowiedzi:


2

Pasek wyszukiwania powinien zawierać tylko sugestie oparte na historii witryny, zakładkach lub wyszukiwaniach, które wpisałeś i wcisnąłeś Enter.

Nie będzie przeszukiwać stron, które odwiedziłeś, szukając powiązanych terminów.


czy mówisz, że adres strony internetowej nie wyświetla się w pasku wyszukiwania tylko dlatego, że dana osoba przeszła na inną stronę internetową? powiedzmy, że gdybym wszedł na cnn.com, wyszukiwane hasło do strony wymienionej na cnn.com nie pojawiłoby się w pasku wyszukiwania?
mery

1
Poprawny. CNN.com może potencjalnie się pojawić, ale money.com nie tylko dlatego, że CNN do niego prowadzi.
StephenCollins

1
inaczej… przy zaledwie 6 stopniach separacji, miałbyś autouzupełnianie dla każdej strony internetowej na świecie;)
Tetsujin

@Tetsujin Masz rację. Zabawne.
StephenCollins

0

Literówki zawsze mogą generować irytujące dodatki do wyszukiwania.

Wyobraź sobie, że często odwiedzasz porkchop.com[nie mam pojęcia, czy rzeczywiście istnieje, to nie ma znaczenia], ale któregoś dnia przypadkowo literówka pornchopi naciśnięcie klawisza Enter… jest sprzeczne ze wszystkimi oczekiwaniami, że strona faktycznie istnieje.

Następnie za każdym razem, gdy wpiszesz porSafari, pokażesz obie strony jako potencjalne.

Kiedyś coś napisałem na maszynie [nie wiem, co napisałem, ale chciałem wpisać home] w Mapach Google, aby pokazywała mi trasę
…… przez 3 miesiące, aż w końcu spadła z listy popularnych, pierwsza opcja zawsze chciałem, abym odwiedził Izby Parlamentu w Westminster ...


Rozumiem tę możliwość, ale najwyraźniej pojawił się zły plik cookie.
mery
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.