Czy możesz zsynchronizować komputer z iPhonem?


10

Gdy masz jeden komputer, świetnie synchronizuje z nim iPhone'a, aby uzyskać dostęp do swoich rzeczy na iPhonie. Jednak mając dwa komputery, jeden w pracy i jeden w domu, zastanawiam się, czy można mieć taki związek:

 Computer 1 > iPhone > Computer 2

zamiast dwóch komputerów walczących ze sobą i usuwających pliki itp., których nie mają? Byłoby wspaniale, gdybyś mógł to zrobić automatycznie, więc nie muszę ręcznie przesyłać plików itp.

Odpowiedzi:


8

Znalazłem artykuł na temat Lifehacker na ten temat: Jak zsynchronizować iPhone'a z dwoma (lub więcej) komputerami.

Podłącz iPhone'a do różnych komputerów, twojego lub innych ludzi, a przekonasz się, że Twój telefon i iTunes chcą wyczyścić wszystko czysto i zacząć od nowa za każdym razem. Andrew Grant na blogu Shiny Things pokazuje, jak edytować plik XML biblioteki muzycznej iTunes, aby zsynchronizować telefon (lub iPoda touch) z różnymi systemami. Oznacza to, że możesz, na przykład, automatycznie pobierać tylko muzykę z komputera Mac w domu, ale pobierać kontakty i kalendarze z komputera w pracy. Przewodnik wymaga bardzo małego włamania, a Grant zawiera łącza do prostych edytorów tekstu i heksadecymów, aby wykonać zadanie.


2

Jeśli korzystasz z komputerów Mac, MobileMe sprawia, że ​​jest to dość łatwe (choć nie jest tanie). Mam w ten sposób zsynchronizowany mój iPhone, iPad i trzy komputery Mac.

MobileMe sorta również działa z Windows, ale nie mam wystarczającego doświadczenia, aby go polecić.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.