Nie można pobrać aplikacji z App Store, ponieważ przycisk Pobierz nie rozpoczyna pobierania


11

Od kilku dni, kiedy próbuję pobrać aplikację ze sklepu App Store na iPhone'a 5s z iOS 8.3, pojawia się okno „Użyj istniejącego Apple ID” lub „Utwórz nowe”.

Kiedy wybieram istniejący i wpisuję informacje o koncie, zamyka wyskakujące okienko i zaczyna pobierać aplikację (wskazaną przez kółko, które zaczyna się obracać), ale po jednej sekundzie wraca z powrotem do przycisku „pobierz”.

Kiedy próbuję go pobrać ponownie, wszystko idzie w parze z kwadratem. Doprowadza mnie to do szału! To jak błędne koło!


Na początek, przed zmianą ustawień i takie - Sprawdź stan app store apple.com/support/systemstatus
Hertzel Guinness

1
Kolejna rzecz, o której nikt nie wspominał - Dzieje się tak, gdy jesteś zalogowany na urządzeniu za pomocą konta Sandbox. Aby rozwiązać problem, wyloguj się z konta piaskownicy w Ustawieniach i zaloguj się przy użyciu zwykłego konta. (Nie mam wystarczającej liczby przedstawicieli, aby opublikować odpowiedź, więc piszę tutaj jako komentarz)
Babken Vardanyan

Odpowiedzi:


5

Ze strony pomocy Apple pod adresem : https://support.apple.com/en-us/HT201400 zalecane

Upewnij się, że data, godzina i strefa czasowa są prawidłowe. Stuknij Ustawienia> Ogólne> Data i godzina.

Moje ustawienia były prawidłowe. Jednak wyłączyłem funkcję automatycznej daty / godziny / strefy czasowej, aby ustawienie daty i strefy czasowej było ręczne.

Voila, mógłbym połączyć się ze sklepem iTunes / App Store. Kilka razy wyłączyłem telefon. Naprawdę chciałem uniknąć resetowania. Więc na razie mi się udało.


3

Wybierz Ustawienia> iTunes i AppStore> Ustawienia hasła> przesuń przełącznik „Wymagaj hasła”. To działało dla mnie w przypadku bezpłatnych aplikacji.


Próbowałem tego, ale teraz pojawia się komunikat „Nie można połączyć się ze sklepem iTunes Store”.
Jowie

3

Idź do swojego ustawienia, zmień język na inny niż domyślny, pozwól mu reagować, a następnie zmień język na domyślny. Potem znowu powinno być dobrze


Czy mógłbyś to sprecyzować? Którą stronę ustawień wybierasz, Ogólne> Język i region? Którą część zmieniłeś? Język iPhone'a czy formaty regionu?
Jowie

1

Ilekroć pojawia się dziwne zachowanie, które nie wydaje się samoistne, wskazuje to, że urządzenie jest rozłączane w odniesieniu do sekwencji kroków, które musi wykonać.

Aby zmusić urządzenie do ponownego rozpoczęcia wykonywania zadania, należy ponownie uruchomić urządzenie .


To była jedna z pierwszych rzeczy, które zrobiłem, ale nie miało to znaczenia po ponownym uruchomieniu. Wylogowałem się również z części informacji o koncie App Store w ustawieniach i zalogowałem się ponownie, ale było tak samo. Mam wystarczająco dużo miejsca, które nie wydaje się być problemem.
janeeyre


0

Mam ten sam problem i jestem prawie pewien, że zaczął się od ostatniej aktualizacji iOS. Znalazłem jedno obejście polegające na zakupie aplikacji z iTunes na moim komputerze. Następnie przejdź do karty Aktualizacje w App Store w telefonie i kliknij Kupione elementy u góry. Aplikacja będzie tam dostępna do pobrania.

Jedynym problemem, który mam i którego nie mogę rozwiązać, jest to, że nie mogę dokonywać zakupów w aplikacji i nie jest to coś, co można zrobić na komputerze. Masz jakieś przemyślenia, jak to rozwiązać?


0

Spróbuj zmienić ustawienie języka w telefonie, a następnie zmień je z powrotem na normalny język.

Ustawienia> Ogólne> Język i region> Język iPhone'a

Miałem podobny problem i po wypróbowaniu różnych rzeczy wymiana języka go rozwiązała.

Dla porównania, inne możliwe poprawki problemów takich jak ten (w przybliżeniu według ich irytującej sytuacji):

 • Kill App Store:
  Stuknij dwukrotnie przycisk Home, a następnie przesuń palcem w górę w App Store
 • Uruchom ponownie telefon:
  Przytrzymaj przyciski Home i Power przez około 5 sekund, aż telefon uruchomi się ponownie i pojawi się logo Apple
 • Wyloguj się ze sklepu App Store, a następnie zaloguj się ponownie:
  Ustawienia> iTunes i App Store> AppleID , a następnie Wyloguj się
 • Resetuj wszystkie ustawienia:
  Ustawienia> Ogólne> Resetuj> Resetuj wszystkie ustawienia
  UWAGA: Spowoduje to usunięcie wielu ustawień, ale NIE danych.

0

Sprawdź, co ostatnio zmieniło się na twoim urządzeniu. Uświadomiłem sobie, że zainstalowałem DeDirect i samodzielną wtyczkę IAPFree w Cydii (były aktualizacje tej ostatniej w Cydii). Najpierw usunąłem DeDirect, ale nie naprawiłem problemu. Po usunięciu rzeczy z IAPFree wszystko wróciło do normy i pobieranie AppStore znów działało. Ponownie zainstalowałem tylko samodzielną wtyczkę IAPFree i będzie czekać na następną aktualizację przez Appstore. Zasadniczo zawsze myśl o tym, co zmieniło się od czasu ostatniego działania. Informacje zwrotne i daj nam znać, czy to rozwiązało problem. Dzięki


0

Jeśli próbujesz pobrać darmowy produkt ze sklepu App Store, ta pomoc będzie WOLNA.

Ustawienia> iTunes i App Store> Ustawienia hasła> przejdź z „zawsze wymagaj” na „wymagaj po 15 minutach”> włącz lub wyłącz opcję „wymagaj hasła”.


0

Spróbuj zmienić ustawienie języka w telefonie, a następnie zmień je z powrotem na normalny język.

Ustawienia> Ogólne> Język i region> Język iPhone'a To działa na mnie iPhone5 IOS8.3


-3

Jeśli masz problemy z pobieraniem lub aktualizowaniem aplikacji ze sklepu App Store, spróbuj użyć Touch ID zamiast hasła Apple. Ustawienia> Dotknij ID i hasło, a następnie włącz opcję iTunes i App Store. Twoje zdrowie!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.