Jak łatwo ustawić kompozycję filmów w telefonie iPhone


0

Zaimportowałem kilka plików MP4 dla mojej córki na moim iPhonie (odcinki mojego małego kucyka). Nie pokazują żadnej grafiki na iPhonie. MP4's pokazują grafikę w systemie Windows. Czy istnieje prosty sposób na wykorzystanie grafiki wyświetlanej w systemie Windows na telefonie iPhone? Zrobiłem oczywisty, ale żmudny krok, aby zrobić zdjęcie w Eksploratorze Windows, zapisać go i użyć iTunes do ustawienia obrazu jako grafiki. Działa, ale o wiele za wolno. Próbowałem także zagrać w MP4 w iTunes i użyć „Ustaw jako ramkę plakatu”; to nie działało. Idealnie iTunes użyłby po prostu tej samej grafiki, którą widzę w systemie Windows, ale w przeciwnym razie istnieje narzędzie Windows, które grupowo eksportowałoby grafikę, a następnie mogłem ręcznie ustawić grafikę dla każdego pliku w iTunes (przynajmniej oszczędzając mi kroku zrzut ekranu).

Odpowiedzi:


1

Dlaczego robisz zrzut ekranu zamiast ustawiania grafiki przy użyciu oryginalnych plików jpg / png? Istnieje wiele edytorów metadanych i skryptów, które ustawiają grafikę, dzięki czemu iTunes widzi ją na komputerze Mac; próbowałeś edytora metadanych dla systemu Windows, aby ustalić, czy iTunes będzie czytać zmiany jako osadzone?


Nie ma oryginalnego pliku jpg / png; Windows generuje go automatycznie (i nie wyświetla się jako osobny plik). Czy możesz zasugerować edytor metadanych systemu Windows, który sprawi, że iTunes zobaczy tę grafikę?
Jimmy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.