iPhone Audio Book Reader


2

Używam mojego iPhone'a do słuchania książek audio. Gdy iPhone pozostaje włączony, mogę przestać słuchać, a po ponownym uruchomieniu zapamiętuje, którego pliku słuchałem ostatnio i gdzie w tym pliku byłem. Jednak za każdym razem, gdy wyłączam iPhone'a, zapomina on, gdzie w pliku audio przestałem słuchać; Muszę ręcznie przewinąć do przodu, gdzie byłem.

Czy istnieje sposób na to, aby odtwarzacz multimediów pamiętał, gdzie w pliku byłem, kiedy wyłączałem iPhone'a, czy może istnieje inne oprogramowanie odtwarzacza, które mogłoby to dla mnie zrobić?

Odpowiedzi:


3

W iTunes jest ustawienie zapamiętywania pozycji…

Wybierz wszystkie rozdziały lub książki itp.
Uzyskaj informacje Cmd ⌘ i > karta Opcje.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


To imponujące 4 minuty do odtworzenia z niestandardowym zrzutem ekranu. Ile masz palców?
Ruskes,

zwykłe 10, chociaż mój styl pisania wykorzystuje tylko około 4 z nich ;-)
Tetsujin

cóż, jesteś znacznie bardziej rozwinięty, mogę obsłużyć tylko 2 naraz.
Ruskes,

Dzięki! Ten rodzaj działa ... teraz po ponownym uruchomieniu w środku poprzedniego pliku odtwarzacz multimedialny zapamiętuje pozycję. Jednak nie pamięta, którego pliku słuchałem (kiedyś). Słucham zgranych plików audio, które pojawiają się jako „Muzyka”. Próbowałem ustawić jako audiobooki, ale odtwarzacz multimediów oszalał i po prostu cyklicznie przełączał się między plikami, nie odtwarzając ich.
Jimmy

powinieneś być w stanie ustawić je jako audiobook w iTunes - w ten sposób mam tam HHGTTG, zgrane płyty CD, ręcznie zmieniony typ. Działa dobrze.
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.