Uszkodzony dostęp do roota iPhone'a 5S bez autoryzacji iTunes


1

Mam iPhone'a 5S z uszkodzonym ekranem.
Muszę zapisać moje zdjęcia na moim komputerze PC / Mac; Nie mogę autoryzować iTunes, ponieważ oczywiście ekran jest uszkodzony i nie mam iCloud, więc jedynym sposobem powinien być dostęp do roota, czy ktoś wie jak to zrobić?

Odpowiedzi:


1

Oprogramowanie

iExplorer twierdzi, że zapewni Ci dostęp do roota iDevices bez konieczności stosowania jailbreak:

Dzięki iExplorer możesz uzyskać dostęp do większej liczby plików i folderów bez modyfikowania (jailbreakingu) urządzenia niż kiedykolwiek wcześniej. Potrzebujesz dostępu do zdjęć na telefonie iPhone lub iPodzie? Może zrobić. Chcesz uzyskać dostęp do plików i folderów aplikacji urządzenia? Gotowe. Co powiesz na przeglądanie kopii zapasowych iTunes? Czek. A co z folderami multimedialnymi zawierającymi zakupy iTunes? My też to mamy. Co z plikami w aplikacjach zsynchronizowanych z iCloud? Tak, nawet to. *

iBrowse jest podobnym, wolnym oprogramowaniem tej samej firmy, ale nie zapewnia dostępu do roota (czego nie jestem pewien, czy potrzebujesz dostępu do zdjęć).

Metoda „Windows”

Od odpowiedzi na Fora wsparcia Apple :

Podłączyłem telefon do mojego komputera z systemem Windows i gdy rozpozna, że ​​telefon jest podłączony, pojawi się okno dialogowe z pytaniem, czy chcesz importować zdjęcia i filmy. Klikasz import, a wszystko wyciągnie z telefonu i umieści w folderze z datą jako nazwą i umieści go na zdjęciach lub w folderze zdjęć. Stamtąd możesz uzyskać dostęp do zdjęć i filmy !!

Nie jestem pewien, czy to działa, zaktualizuj komentarze, abym mógł zmodyfikować swoją odpowiedź.

Stary przewodnik

Ja też znalazłem przewodnik , napisany w 2008 r., i nie obejmuje żadnego oprogramowania innych firm: (nie jestem pewien, że nadal działa)

  1. Podłącz iPhone'a / iPoda touch i uruchom aplikacje> Image Capture.

  2. Przejdź do Preferencje> Ogólne.

  3. W obszarze Aparat wybierz opcję Przechwytywanie obrazu w opcji „Gdy kamera jest podłączona, otwórz:”, a następnie kliknij przycisk OK. Teraz, gdy podłączysz swój   iPhone / iPod touch, zostanie uruchomione Image Capture i możesz wybrać   gdzie chcesz pobrać swoje zdjęcia.


problem polega na tym, że zarówno iexplorer, jak i przechwytywanie obrazu wymagają, aby iphone został autoryzowany przez itunes, ale ponieważ ekran jest uszkodzony, nie mogę nacisnąć „autoryzuj” na ekranie
stefano

Czy masz hasło?
zerohedge

tak, ale bez identyfikatora dotyku, nigdy z niego nie korzystałem
stefano

Czy masz komputer z systemem Windows, aby wypróbować moją sugerowaną metodę?
zerohedge

tak, próbowałem, ale żeby iPhone pojawił się jako urządzenie pamięci masowej, zawsze muszę autoryzować komputer, ale oczywiście nie mogę spowodować uszkodzenia ekranu
stefano

-2

Miałem też ten problem, użyłem Linuksa do formatowania, a następnie użyłem photorec na pustym „dysku”

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.