Jak usunąć domyślne aplikacje na iPhone 5?


2

Na iPhonie 5 są domyślne aplikacje (i inne jestem pewien). Jak usunąć je z mojego ekranu? Takich jak domyślny klient poczty? Mam swój własny, którego używam i lubię.


nie możesz. Możesz ukryć foldery.
thibmaek

@Thi Bez jailbreaka? W jaki sposób?
grg

@Thibmaekelbergh zobacz pytanie grgarside, wspomnij także o mnie, jeśli odpowiesz, ponieważ zastanawiam się również nad odpowiedzią.
Ave

Usunąłem Safari za pomocą kontroli rodzicielskiej, ponieważ używam Chrome :)
Anonymous Penguin

Odpowiedzi:


4

Większość, jeśli nie wszystkie, własne aplikacje Apple nie są usuwalne, jak aplikacje pobierane z App Store. Jedynym sposobem, aby je „zepsuć”, jest umieszczenie ich na osobnym ekranie lub umieszczenie w folderze (przeciągając jeden nad drugim, aby utworzyć taki folder), a następnie zachować je tam lub przeciągnąć sam folder poza ekranem (do ekranu, którego nie używasz i nie ma żadnych innych aplikacji)

Aby przeciągnąć aplikacje, aby zmienić ich położenie lub utworzyć foldery, dotknij dowolnej aplikacji i przytrzymaj, aż zaczną „drżeć”. Naciśnij przycisk Home, aby wyłączyć ten tryb.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.