Pokemon Uranium i problem z Winetricks


2

Używam Macbooka Pro w wersji 10.10.2 i mam OSX Yosemite. Próbowałem godzinami zdobyć Wine i pobrałem wersję Wine 1.6.1. Następnie w pliku Windows Pokemon Uranium Beta 4.0.msi kliknąłem plik prawym przyciskiem myszy i otworzyłem go za pomocą Wine. Następnie wykonałem instrukcje Jak uruchomić Uranium na Mac OS X.

I zrobiłem wszystko oprócz 6 instrukcji, ponieważ nie mogłem znaleźć d3dx9_36, directplay i directmusic na Winetricks. Tak więc dopiero z piątą instrukcją uruchomiłem grę.

I działało dobrze, ale w części, w której występuje problem w siłowni, a mama mówi „Co się dzieje ...?”, Gra zaczyna się zamrażać na kilka sekund, a następnie mówi:

Program Uranium.exe napotkał poważny problem i musi zostać zamknięty. Przepraszam za niedogodności.

Kliknąłem, by wyświetlić szczegóły, więc mogę wymienić szczegóły w poście, ale Wine po prostu odchodzi i nie mogę wyświetlić szczegółów. Czy jest jakiś sposób, aby to naprawić? Czy może jest problem z Wine, którego nie mogę znaleźć w Winetricks d3dx9_36, directplay i directmusic?

Odpowiedzi:


1

Musisz przejść do menu Winetricks z menu rozwijanego na pasku zadań i powinno tam być. Jeśli go tam nie ma, spróbuj usunąć kopię wina i ponownie zainstaluj najnowszą wersję.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.