Jak mogę dowiedzieć się, które aplikacje już pobrałem na iPhone'a?


14

Podczas próby pobrania aplikacji, która kosztuje, nie zostanie naliczona opłata, jeśli aplikacja została już kupiona. Po naciśnięciu przycisku kup i wprowadzeniu hasła do iTunes pojawi się komunikat „Kupiłeś już ten element. Aby pobrać go ponownie za darmo, wybierz OK”.

Problem polega na tym, że usunąłem z telefonu setki aplikacji, z których niektóre zostały opłacone. Później mogę znaleźć aplikację, która mi się podoba, ale zauważam, że kosztuje. Może to być aplikacja, za którą już zapłaciłem, lub aplikacja, którą dostałem, gdy była darmowa.

Skąd mam wiedzieć, czy stuknę przycisk Kup, jeśli będę naliczany za aplikację, czy nie?

Innymi słowy, skąd mam wiedzieć, czy poprzednio miałem poprzednią wersję aplikacji?

Odpowiedzi:


8

Aby wyświetlić listę wszystkich aplikacji zakupionych lub pobranych, wykonaj następujące czynności:

  1. Przejdź do Sklepu> Wyświetl moje konto
  2. Zaloguj sie
  3. Kliknij „Historia zakupów”

Powinieneś teraz zobaczyć wszystkie pobrane wcześniej aplikacje.

Skradziono tutaj z odpowiedzi Calibana .


To wydaje się być najbardziej poprawna odpowiedź, ale czy nie lepiej byłoby umieścić tekst niż link?
bentford,

1
Przepisałem swoją odpowiedź, aby podać fakty, a nie link. (Dziękuję caliban!) Uwaga: Darmowe aplikacje są uwzględnione w historii zakupów, ponieważ są one również kupowane po koszcie 0,00 USD.
Torben Gundtofte-Bruun

6

Aktualizacja: najłatwiej to zrobić, otwierając App Store na iPadzie i wyszukując aplikację. Jeśli zobaczysz, że mówi „ZAINSTALUJ”, a nie pokazuje cenę, oznacza to, że aplikacja została wcześniej zakupiona i możesz pobrać ją ponownie za darmo.


Jednym ze sposobów na to jest zarchiwizowanie wszystkich powiadomień z potwierdzeniem zakupu iTunes na koncie e-mail. W ten sposób możesz przeszukać swoje konto e-mail w poszukiwaniu nazwy aplikacji i sprawdzić, czy istnieje ona w jakimkolwiek potwierdzeniu.

Wadą tego jest to, że jeśli nazwa aplikacji ulegnie zmianie, nie znajdzie jej, ponieważ potwierdzenie będzie zawierać starą nazwę aplikacji. Możesz spróbować wyszukać nazwę sprzedawcy, ale to również może się zmienić.

Innym sposobem jest sprawdzenie historii zakupów w iTunes . Chociaż będzie to miało bieżącą nazwę aplikacji (w przeciwieństwie do archiwizacji wiadomości e-mail), nie ma łatwego sposobu jej przeszukiwania.

Inną różnicą między tymi dwiema metodami jest to, że Historia zakupów będzie zawierała pobrane aktualizacje aplikacji, a e-maile z potwierdzeniem nie będą.

Aktualizacja: Wygląda na to, że od maja nie otrzymuję już rachunków za darmowe przedmioty przez e-mail.


5

Aplikacje usuwane z iPhone'a są nadal w iTunes. Powinieneś zobaczyć, za które aplikacje już zapłaciłeś.


2
Nie, jeśli kupiłeś trochę przez telefon, a trochę przy biurku.
bmargulies

3
Aplikacje kupione w telefonie pojawią się w iTunes po synchronizacji.
Daryl Spitzer

Chyba że usuniesz je z iTunes.
g.

0

Tak, są aplikacje, które pamiętam, co zrobili i chcą spróbować ponownie, ale zapominają nazwę, więc zamiast szukać kategorii, czasem łatwiej jest przejrzeć historię pobierania konta iTunes.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.