Jak usunąć wpis z paska adresu URL przeglądarki iOS Safari?


1

Na moim iPadzie (iOS 8.3, ale tak samo było z wcześniejszymi wersjami), kiedy zaczynam pisać w pasku adresu URL, jedno z uzupełnień jest raczej niesmacznym adresem URL, który odwiedziłem raz.

Pojawia się w sekcji „Zakładki i historia”. Wyczyściłem moją historię w preferencjach Safari (i potwierdziłem, że moja Historia w Safari nie ma żadnych wpisów). Przeglądałem wszystkie moje zakładki i wszystkie foldery, ale nigdzie ich tam nie ma.

Szukałem „jak usunąć zakładki Safari na iOS”, ale wszystkie zaczynają się od „Najpierw otwórz zakładki i znajdź zakładkę, którą chcesz usunąć”. Tam go nie ma! - lub jeśli tak, jest ukryty, więc nie mogę go nigdzie znaleźć.

Musiałem zrestartować mojego iPada kilka razy, z powodu awarii (8.2 był dość awaryjny), a to też nie pomaga.

Jak to naprawić? Czy jest jakiś sposób na zresetowanie idei paska adresu URL tego, co znajduje się w moich zakładkach?


1
Czy masz inne urządzenia używające tego samego konta iCloud, które może mieć ten adres URL ich historia? Safari wydaje się synchronizować historię przeglądarki między urządzeniami z włączonymi odpowiednimi ustawieniami iCloud.
Dan J

Aby zawęzić wyszukiwanie, chyba że zaznaczyłeś je specjalnie, nie pochodzi z zakładki, więc nie dołączaj tego słowa do zapytania. Nie ma „ukrytych” zakładek, tylko historia przeglądarki. Jak mówi Dan, prawdopodobnie jest synchronizowany z innym urządzeniem.
tubedogg

Dan J: Nie, nie używam iCloud i nigdy nie synchronizowałem mojego iPada z niczym.
Anonymous

tubedogg: Safari twierdzi, że pochodzi z „Zakładek i historii” i nie znajduje się na żadnej z tych list. Nie pochodzi z żadnej synchronizacji. Nie wiem skąd to pochodzi, ale to jest gdzieś ukryty.
Anonymous
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.