Zaproszenia ICS są dodawane do kalendarza, ale żadna akceptacja nie została wysłana [duplikat]


1

To pytanie ma już tutaj odpowiedź:

Pracuję z iCloud, iPhone i Macbook Pro na Yosemite.

Otrzymuję zaproszenia do kalendarza ICS pocztą od użytkownika korzystającego z programu Outlook. Kiedy klikam plik ICS w poczcie, otwiera się i mogę go bez problemu dodać do mojego kalendarza. Synchronizuje również ładnie na wszystkich moich urządzeniach.

Jednak nadawca zaproszenia nie otrzymuje potwierdzenia, we właściwościach spotkania jest wyświetlany jako „nie odpowiedział”. Kiedy otwieram zaproszenie w moim kalendarzu, nie mam możliwości zaakceptowania ani wysłania powiadomienia.

W skrócie: zaproszenia ICS są dodawane do mojego kalendarza, ale organizator nie otrzymuje powiadomienia.

Jak mogę wysłać powiadomienie o akceptacji?


Żadna osoba nie może zasugerować czegoś dla tego problemu?
user3244085

Odpowiedzi:


8

Otwórz aplikację Kontakty, wybierz swój adres e-mail na liście kontaktów. W menu u góry ekranu przejdź do „Karta” - & gt; „Zrób to moją kartą”. Upewnij się, że Twój adres e-mail jest wprowadzony jako część Twojej karty. Odśwież kalendarz. Następnie powinien zadziałać, pojawi się okienko powiadomień z przyciskami akceptacji / odrzucenia. (Właśnie miałem ten sam problem na komputerze Mac z systemem Yosemite) Źródło


Tak się stało: nawet bez przeładowania widzę teraz spotkania, których wcześniej nie akceptowałem, i stają się szare, a po kliknięciu dostępne są opcje „zaakceptuj, odrzuć lub może”. Nie mogę uwierzyć w pierwszą i jedyną odpowiedź 6 miesięcy później, która faktycznie rozwiązuje problem (a ja nadal doświadczam tego do dziś!). Dziękuję Ci!
user3244085

Idealnie - to w zasadzie zadziałało dla mnie, miałem już skonfigurowaną kartę kontaktową, ale musiałem dodać brakujący e-mail do mojej karty kontaktowej. Dzięki @Phasma.
Alexander Wigmore
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.