Przeniesiony serwer NAS, należy ponownie wskazać iTunes


0

Miałem w pełni działającą bibliotekę iTunes, .itl na moim MBP i muzykę w uporządkowanych folderach na moim udziale NAS. Chciałbym zachować tę konfigurację, ponieważ iTunes zarządza moim iPodem, ale nic więcej. Więc nie muszę mieć mojej lokalnej muzyki i nie potrzebuję całej zawartości iTunes (itl, xml itp.) Na nosie.

Kupiłem nowy NAS i przeniosłem pliki, niestety ścieżka jest inna. To był \ NAS \ media \ music, a teraz to \ NAS \ music.

Pomyślałem, że mogę rozwiązać ten problem, zmieniając XML, usuwając .itl i importując XML, ale a) wydaje się to wolniejsze niż powinno, i b) nie udało się zaimportować wszystkiego, jedna lista odtwarzania była w połowie pusta.

Czy jest inny sposób? Albo coś innego?

Używam Synology DS414play, a jego obecnie udostępnione SMB, a nie AFP lub NFS.

Najnowsze OSX (10.10.3) i iTunes (12.1.2.27)


1
Ulepsz xml, połóż go zamiast usuwać - szukam mojej odpowiedzi ...
Tetsujin

iTunes obsługuje pliki organizacji bibliotek w jednym katalogu, a pliki multimedialne w innym. Jaki jest twój ostateczny cel dla tych dwóch katalogów. Czy chcesz mieć wszystko w jednym folderze iTunes, czy chcesz nadal w folderze domowym użytkownika i na innych multimediach? Edytuj także post, aby określić wersje systemu operacyjnego i iTunes. Zobacz support.apple.com/en-us/HT201979, aby dowiedzieć się, jak zezwolić programowi na przenoszenie multimediów. Zastanowię się nad tym, gdy będziemy się zastanawiać, czy to dupe, czy nowe pytanie.
bmike

zobacz kombinację apple.stackexchange.com/a/163601/85275 i apple.stackexchange.com/a/157670/85275 W ten sposób powinieneś stracić tylko kilka okładek albumów, wszystko inne powinno pozostać nietknięte - i to działa szybciej
Tetsujin,

Chciałbym przywrócić stare pliki bibliotek z timemachine do stanu, zanim zacznę z tym bawić. Potem, gdy otworzysz iTunes i spróbujesz odtworzyć utwór, którego nie można znaleźć, myślę, że zachęca cię do wybrania nowej lokalizacji utworu i nakazania, by zastosował to do wszystkich innych.
Kevin Grabher

@Tetsujin twój pierwszy link był idealny! Nadal zajęło mi to prawie cały dzień, mam 34 tys. Utworów, więc nie wiem, czy to wydaje się rozsądne, aktywność sieci była sporadyczna. Teraz zajmuje się grafiką i ma znacznie bardziej spójny dostęp do sieci.
cjb110
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.