Gdzie są śmieci w nowej aplikacji Zdjęcia?


19

iPhoto miał własny kosz, a kiedy go opróżniłeś, pliki zostały przeniesione do kosza systemowego. Nie mogę tego znaleźć w nowej aplikacji Zdjęcia. Kiedy usuwam pliki, nie pojawiają się one w koszu systemowym.

Odpowiedzi:


28

Nie ma już Kosza - zamiast tego jest Niedawno usunięty, tak samo jak na iPhonie itp., Który odlicza 30 dni przed ostatecznym usunięciem, chyba że zostanie ręcznie wyczyszczony lub wcześniej odzyskany.

W OS X 10.10 Yosemite można uzyskać do niego dostęp z menu Plik> Pokaż ostatnio usunięte. W OS X 10.11 El Capitan nie ma pozycji menu, ale można uzyskać do niej dostęp z karty „Albumy”, gdzie znajduje się ostatnio usunięty folder w znanym kształcie kosza z przeszłości.

Po zakończeniu, wychodzisz, klikając dowolną inną kategorię lub, jeśli nie masz otwartego paska bocznego, nagłówek - albumy itp.


Dzięki! Nawiasem mówiąc, czy wiesz, jak ustawić / edytować metadane lokalizacji?
Oleg Yaroshevych

To ostatnio pojawiło się, nie można tego zrobić bezpośrednio - pozwól mi znaleźć link ...
Tetsujin


Do Twojej wiadomości, edycja metadanych lokalizacji będzie dostępna w OS X 10.11 / El Capitan. apple.com/osx/elcapitan-preview „Teraz możesz dodać lokalizację do pojedynczego obrazu lub do całej chwili”.
Fabian Tamp

Fajny @FabianTamp Nie mogę powiedzieć, że jest przed czasem;)
Tetsujin,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.