Czy OS X 10.5.8 może być zainstalowany na Intel Core i7 Mac Mini 2,3 GHz?


0

Czy OS X 10.5.8 może zostać zainstalowany na 2,3 GHz Intel Core i7 Mac Mini w celu aktualizacji do serwera OS X 10.6.3? (Cel: wyjść z serwera 10.8, aby ponownie korzystać z oprogramowania Rosetta)

Odpowiedzi:0

Nie. 10.5 nie zawiera niezbędnych sterowników dla twojego komputera, podobnie jak 10.6

Jedną z opcji byłoby zainstalowanie serwera 10.6 na maszynie wirtualnej. W sieci jest kilka samouczków, jak pamiętam, może być cicho, ale działa.


Zainstalowałem Mac OS X 10.6.3 Snow Leopard Server (detaliczna wersja rozpakowana) pod VMware Fusion, kilka razy i różne wersje VMware Fusion, i było tak samo proste, jak zainstalowanie go na fizycznym sprzęcie marki Apple. Większość wszystkich problemów, o których czytałem, dotyczyły innych niż detaliczna wersja wcześniejsza niż Mac OS X 10.6.3 Snow Leopard Server. Dzieje się tak z VMware Fusion, nigdy nie instalowałem go pod Parallels i tylko raz pod VirtualBox i nie ma z tym żadnego problemu.
user3439894,

Dobra, dobrze słyszeć. Kiedyś zrobiłem to w Parallels 10 i to był prawdziwy ból. Uważam, że oficjalnie nie obsługują go już w najnowszej wersji. Samo zainstalowanie było szybkie, ale uruchomienie takich rzeczy jak audio było trochę hack.
Kevin Grabher
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.