Włączyć zamianę tekstu, Chrome?


33

Wiem, że mam włączyć zamianę tekstu przez Edycja> Zastąpienia> Zastąpienie tekstu, ale ... W ogóle nie mogę znaleźć tego menu w Chrome. Wsparcie?


Ponowne otwarcie tego problemu, aby ktoś w końcu go raz na zawsze naprawił ... Proszę odpowiedzieć i powiadomić Google, jeśli również ten problem wystąpił. bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=677537
Jonathan A. Levi

@ JonathanA.Levi Nie można ponownie otworzyć pytania, zamieszczając komentarz. Aby zwrócić uwagę na pytanie, musisz otworzyć nagrodę . Aby to zrobić, musisz zaoferować reputację i nie wygląda na to, że masz dość. Możesz zyskać reputację, zadając pytania i na które głosują inni.
fsb

@ fsb wygląda na to, że odnoszą się do ponownego otwarcia problemu w innej witrynie, prawda?
Dan Rosenstark,

@ DanRosenstark Nie jestem pewien, on również wypowiedział się na temat innego pytania dotyczącego Chrome. Myślę, że po prostu potrzebuje pomocy i szuka innych, aby zmusić Google do rozwiązania tego problemu. Ale mogłem się mylić ...
fsb

Działa to tylko w przypadku aplikacji w skrzynce odbiorczej i aplikacji pobranych ze sklepu App Store, będzie działać w poczcie, notatkach, Safari, ale nie w Outlooku, Chrome itp.
SexyBeast

Odpowiedzi:


17

Obecnie nie jest to możliwe, ponieważ Chrome robi kilka rzeczy po swojemu. Oto błąd, który to śledzi

https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=42434

Jeśli jednak marzysz o dodaniu komentarza, zapomnij o tym, nawet jeśli Chromium jest oprogramowaniem typu open source, zespół zdecydował, że nie potrzebuje zewnętrznych opinii, i wyłączył komentowanie.

Na forum Google jest też wątek na temat tego błędu. Ale znowu Google zamknął ten temat, aby uniknąć innych komentarzy.

https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/CAv_4eUkhzk

Wydaje mi się, że jedyną opcją byłoby skorzystanie z Twittera w celu animacji tego problemu. Użyj tego, co wspomniałeś @Googlew swoim tweecie. Będziesz zaskoczony, jak reaktywne są duże firmy, gdy na ich PR wpływa ich słabe doświadczenie.


Mam nadzieję, że w końcu zostanie to rozwiązane. Kolejny błąd został otwarty z 42434 wymienionym jako bloker. Ostatni komentarz w tym najnowszym wydaniu brzmi: „W tej chwili pracujemy nad przewidywaniem tekstu. Po zakończeniu przejdziemy do klawiatury emoji. Pamiętaj, że praca z tekstem w treści internetowej jest trudna, więc będzie poświęć trochę czasu ”.
chb

Przeniesiony do Firefoxa ponad 6 miesięcy temu i od tamtej pory szczęśliwy!
sorin

5

Wpisz w terminalu, aby aktywować zamianę tekstu we wszystkich aplikacjach:

defaults write -g WebAutomaticTextReplacementEnabled -bool true

3
Dzięki. Polecenie uruchomiono bez problemu, ponownie uruchomiłem Chrome, ale nadal ... nie ma kości. Czy to jest poprawne dla Yosemite?
Dan Rosenstark,

3
Hmm, może to automatycznie włącza to tylko dla wszystkich obsługiwanych aplikacji. Który chrom nie wydaje się być, ponieważ nie ma menu, jak powiedziałeś. Wydaje się, że jest to znany problem, jest kilka postów na ten temat w Internecie.
Kevin Grabher

5
Tak, dotyczy to tylko aplikacji obsługujących tę funkcję (tj. Aplikacji, które mają już opcję Zastępowania w menu Edycja . To polecenie terminalu oszczędza kłopotów z włączaniem jej dla wszystkich aplikacji, które ją obsługują.
smathy

4

Ta funkcja wydaje się być specyficzna dla Safari na OS X; istnieje jednak wiele rozszerzeń dla Chrome, które imitują tę funkcjonalność ( na przykład https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-text-expander-for-go/iibninhmiggehlcdolcilmhacighjamp?hl=pl ). Niestety nie będzie korzystać z wbudowanego słownika OS X, ale może synchronizować słowniki w przeglądarkach Chrome na tym samym koncie.


8
Te NIE są specyficzne dla Safari i powinny działać z dowolną aplikacją w systemie OS X. Jest to funkcja na poziomie systemu operacyjnego, którą można włączyć lub wyłączyć dla określonych aplikacji, jeśli chcesz. Mimo to Chrome robi coś zupełnie innego, co to psuje. Chrome to jedyna aplikacja, w której ta funkcja nie działa.
sorin

1
Uwaga: rozszerzenia internetowe, które robią to w chrome, muszą z natury mieć bardzo szerokie prawa do wszystkiego, co piszesz i widzisz podczas przeglądania, więc możesz chcieć porównać wartość dodaną substytucji z dodatkowym ryzykiem bezpieczeństwa.
BadPirate

Działa to tylko w przypadku aplikacji w skrzynce odbiorczej i aplikacji pobranych ze sklepu App Store, będzie działać w poczcie, notatkach, Safari, ale nie w Outlooku, Chrome itp.
SexyBeast
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.