Jak szybko wyciszyć wszystkie powiadomienia oprócz dzwonka na iPhonie 6?


10

Czasami jestem w nocy do pracy i chciałbym szybko dowiedzieć się, jak mogę wyciszyć wszystkie powiadomienia oprócz dzwonka połączenia. Najbliższą rzeczą, jaką widzę, jest to, aby połączenia od wszystkich osób nie przeszkadzały, ale pozwoli to również na dzwonienie wiadomości.

Odpowiedzi:


10

W rzeczywistości rozwiązanie „Nie przeszkadzać” jest rzeczywiście Twoim rozwiązaniem, ponieważ blokuje WSZYSTKIE powiadomienia Z WYŁĄCZENIEM połączeń, na które zezwalasz. Będzie blokować powiadomienia o wiadomościach.

Po skonfigurowaniu ustawień w Ustawieniach -> Nie przeszkadzać, wszystko, co musisz zrobić, aby je włączyć, przesuń palcem w górę od dołu ekranu i dotknij ikony księżyca.

Można go skonfigurować tak, aby zezwalał tylko na określone grupy kontaktów, ulubione, wszystkich dzwoniących i / lub powtarzające się połączenia.


3
Problem polega na tym, że muszę być w stanie odbierać połączenia z wielu różnych telefonów, których nie mam jako kontaktów (pracuję dla szpitala). Nie chcę jednak budzić się z SMS-ów od znajomych. Czy istnieje sposób, aby zezwolić na połączenia od kogokolwiek, ale nie powiadamiać o SMS-ach?
Jordan Albert

Tak, jak już wspomniałem, wystarczy ustawić opcję Nie przeszkadzać na wszystkie „wszystkie połączenia”. Następnie wyciszy wiadomości (i inne powiadomienia, takie jak sieci społecznościowe e-mail itp.) I zezwoli na wszystkie połączenia. Próbowałeś tego?
bassplayer7

Tak to działa. Wydaje mi się, że zostałem wprowadzony w błąd przez napis, że połączenia przychodzące i wiadomości zostaną uciszone przed wszystkimi. Przetestowałem to z innym telefonem i działa zgodnie z opisem. Dzięki za pomoc!
Jordan Albert

Mam to samo pytanie co OP, ale nie jestem do końca pewien. W ustawieniach Nie przeszkadzać (teraz iOS 10) są tylko dwie opcje Ciszy: [Zawsze] i [Tylko gdy iPhone jest zablokowany]. Jeśli nie chcę, aby dzwonek mojego iPhone'a był wyciszony podczas zablokowania, wygląda na to, że nie mam żadnych opcji. Czy coś nie rozumiem, czy mogę nie otrzymywać powiadomień, gdy mój telefon jest w zwykłym stanie (zablokowany i w kieszeni)?
Mentalista,

@Mentalisto, zauważ, że DND ma zastosowanie tylko do powiadomień innych niż połączenia, jeśli tak skonfigurujesz. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić Zezwalaj na połączenia od = „Wszyscy” i upewnij się, że przełącznik ciszy z boku telefonu jest wyłączony (dzwonek będzie słyszalny). Ustawienie, o którym wspomniałeś, nie zrobi różnicy.
bassplayer7

0

Możesz także przejść do Ustawienia-> Dźwięki-> Ton tekstowy i ustawić tam ton i wibracje. Możesz skonfigurować teksty bez dźwięku i / lub wibracji. Podobnie możesz zezwolić na dzwonienie WSZYSTKICH połączeń (z dowolnego numeru), jak ustawiono w Ustawienia-> Dźwięki-> Dzwonek

Właśnie miałem do czynienia z tym samym zagadnieniem, jakiego oczekuję i muszę słyszeć połączenia służbowe (dowolny numer), ale mój telefon nie brzęczy cały szereg SMS-ów.


0

Spróbuj ustawić przycisk „Nie przeszkadzać” na „WŁ.”, Co pozwoli telefonowi zadzwonić i zablokuje wszystkie inne przychodzące powiadomienia. Mam iPhone'a 7


0

Za pomocą 7/7 Plus po prostu włącz opcję Nie przeszkadzać i wybierz „Zezwalaj na połączenia” z „Wszyscy”. Miło i łatwo.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.