Jak poruszać się w przeglądarce Chrome za pomocą Magic Mouse in Lion?


18

Przed zainstalowaniem Lion mogłem użyć gestu „podwójnego przesunięcia palcem w lewo / w prawo”, aby cofnąć się i przejść w historii w Google Chrome.

Po zainstalowaniu Lwa nie mogę znaleźć żadnego gestu myszy, który by to zaimplementował.

Nowa wersja Safari używa jednego przeciągnięcia palcem, aby przewijać historię do przodu i do tyłu. Czy jest jakiś sposób naśladowanie tego w Chrome? Lub, w przeciwnym razie, czy jest jakiś inny gest do tyłu / do przodu w Chrome?


2
Myślę, że Chrome powinien zastosować się do domyślnego ustawienia dwóch palców OS Lion i wdrożyć go.

BetterTouchTool
Paul Eccles

Odpowiedzi:


9

IDK o Magic Mouse, ale przesuwanie trzema palcami działa na Magic Trackpad

Domyślnie przesuwanie między stronami jest ustawione w Lion na dwa palce. Jednak chrom nie rozpoznaje obecnie przesuwania dwoma palcami, ale rozpoznaje przesuwanie trzema palcami .

Aby włączyć przesuwanie trzema palcami w przód iw tył, po prostu przejdź do preferencji Magic Trackpad i ustaw „Przesuń między stronami” na „Przesuń w lewo lub w prawo trzema palcami”.

Aktualizacja

Google zaktualizowało Chrome, aby działał z jednym przesunięciem palca w przypadku myszy Magic Mouse i dwoma palcami w przypadku Magic Trackpad w Lionie.


Przeciąganie trzema palcami działa również w MacBooku Air. Dzięki.
Jonas,

2
Ktokolwiek głosował za mną, tęsknię za przeczytaniem pytania za pierwszym razem, gdy odpowiedziałem i zredagowałem swoją odpowiedź. Najwyraźniej pomogło to kilku osobom, więc zostawiam to. Więc następnym razem proszę przynajmniej skomentować, jeśli zamierzasz oddać głos.
Steve Moser

Możesz ustawić go na 3 i 2 palce, więc gdy aplikacje staną się kompatybilne, możesz użyć do nich 2 palców.
Jonathan.

Czy to przesunięcie 3 palcami zakłóca przełączanie spacji u lwa?
jmlumpkin

1
machnięcie dwoma palcami działa dla mnie ...
Timothy Mueller-Harder

3

Począwszy od późnej wersji przeglądarki v16, Chrome uznaje teraz preferencję machnięcia jednym palcem, aby poruszać się w przód iw tył. Nie jestem pewien dokładnych numerów wersji, jednak w serii v16 po wdrożeniu tej funkcji wkrótce pojawiła się strzałka, która unosi się nad stroną i dryfuje w lewo lub w prawo, wskazując w przód lub w tył, a także kiedy ta strzałka jest przeciągany na co najmniej połowę strony, jest całkowicie nieprzezroczysty i faktycznie powoduje wyświetlenie żądanej nawigacji.

W wersji 17 lub 18 zmieniło się to tak, że małe ćwiartki ze strzałką na krawędzi wyskakują z odpowiedniej strony strony (w lewo = w tył, w prawo = w przód), a kiedy przestają się animować dalej od strony edge możesz podnieść palec, aby spowodować pożądaną nawigację. Jeśli nie chcesz nawigować do tyłu / do przodu, po prostu przewiń w poziomie w przeciwnym kierunku i zwiń strzałkę / pop-over.


1

Nie mogłem znaleźć sposobu, aby działał z podstawowymi narzędziami, ale znalazłem sposób, aby działał z BetterTouchTool . Przede wszystkim wyłącz przewijanie trzema palcami w preferencjach systemowych, a następnie pobierz i zainstaluj BetterTouchTool, otwórz jego preferencje i dodaj następujące ustawienia Magic Mouse lub Trackpad:

 • Kliknij „Dodaj nowy gest”
  • Gest: przeciągnięcie dwoma palcami w lewo
  • Przypisane działanie: przesuń palcem 3F w lewo (strona wstecz)
 • Kliknij „Dodaj nowy gest”
  • Gest: przesuń dwoma palcami w prawo
  • Przypisane działanie: przesuń palcem 3F w prawo (strona do przodu)

1

Przytrzymanie ⌥ Optionpodczas przesuwania dwoma palcami spowoduje przeglądanie w przód iw tył w Chrome, Firefox, Finder itp., Jeśli ustawiłeś OS X tak, aby zmieniał spację za pomocą przesunięcia dwoma palcami (ustawienie domyślne).

I odwrotnie, jeśli ustawiłeś OS X do przewijania w przód / w tył dwoma palcami, przytrzymanie ⌥ Optionklawisza podczas przesuwania spowoduje zmianę spacji.


1

Jest to ustawienie, które można wyłączyć / włączyć: wprowadź opis zdjęcia tutaj

Aby się tam dostać, przejdź do Ustawienia -> Mysz -> Więcej gestów0

Uznałem to również za bardzo frustrujące. Od jakiegoś czasu korzystałem z magicznych prefiksów i wydaje się, że pod OSX Lion faktycznie usunęli przyciski szerokiego systemu do przodu i do tyłu, jednak: ⌘ + [i ⌘ +] wykonają odpowiednio do przodu i do tyłu z mojego doświadczenia szeroki.

Ustawiam następujące:

OSX: Wyłącz wszystkie nowe, błyszczące funkcje: http://www.ivoryhaze.com/temp/mouse.png

Magic Prefs: powiązaj gesty, aby przeciągnięcie dwoma palcami było skrótem klawiaturowym, a jeśli ustawisz tę funkcję, przesuwając trzema palcami, aby zamienić spacje, zrobi to wszystko w stylu iOS po lewej stronie, co zrobili z Lionem. http://www.ivoryhaze.com/temp/magicprefs.png

To jest wypróbowane i przetestowane, pracując dla mnie dziś rano, i mogę teraz kontynuować swoją pracę. - Powodzenia, jestem pewien, że to też zadziała dla ciebie.

(ps. magic prefs to darmowa aplikacja panelu preferencji, która jest dostępna z wyszukiwarki Google, zamieściłbym link, ale jestem z moich dozwolonych hiperłączy do tego postu!)


0

W preferencjach systemowych w panelu dotykowym ustaw przeciąganie między stronami, aby „przeciągnąć dwoma lub trzema palcami”

Dzięki temu możesz używać trzech palców w aplikacjach, które nie obsługują dwóch palców, ale także używać dwóch palców w aplikacjach, które go obsługują (myślę, że obecnie w Safari obsługuje dwa palce)

Uwaga: aby wrócić, przesuń trzema palcami od prawej do lewej, ale dla 2 palców przesuń od lewej do prawej. (i etc z naprzód)


0

Czułem twój ból! Mam Magic Mouse. Zajęło mi kilka dni, aby dowiedzieć się, co uważam, że użytkownicy zaawansowani uważają za właściwą równowagę:

 • zmień ustawienia myszy na „przeciągnij jednym lub dwoma palcami” (aby przywrócić systemową metaforę gestów do tyłu / do przodu w Chrome, Finderze itp.)
 • gdy to robisz, tracisz spacje ogólnosystemowe do tyłu / do przodu, ale po prostu przytrzymaj klawisz Opcja, przesuwając dwoma palcami, aby go odzyskać (bez konieczności odrywania prawej ręki od myszy (zgodnie z wymaganiami dla skrótów [i])

Powyższe rozwiązanie (ustawienie „1 lub 2 palce”) zachowuje również fajną (dla mnie) animację wstecz / do przodu w Safari (w porównaniu z ustawieniem „2 palce”).


0

Możesz łatwo przesuwać jednym palcem do przodu / do tyłu w przeglądarce Chrome, podobnie jak Safari, korzystając z bezpłatnego narzędzia BetterTouchTool

Dodaj gest Chrome, aby powiązać gesty.

W przypadku magicznej myszy:

 • Przesunięcie jednym palcem w lewo => cmd +]
 • Przeciągnij jednym palcem w prawo => cmd + [

W przypadku gładzika:

 • Przesunięcie trzema palcami w lewo => cmd +]
 • Przesuń trzema palcami w prawo => cmd + [

0

Możesz przewijać jednym palcem w lewo / w prawo w nowym kanale deweloperskim Chrome, jak w Safari.

Nie jest do końca dopracowany jako Safari, ale myślę, że naprawią to jak najszybciej.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.