Jak mogę edytować długi adres URL w przeglądarce Safari na iPadzie 2?


9

Chciałbym móc edytować długi adres URL w przeglądarce Safari na iPadzie 2 z systemem iOS 8.1.1. Mogę to wybrać, ale nie mogę go przewijać, aby dodać lub usunąć coś na końcu. Zasadniczo kopiuję / wklejam go do programu Notes, edytuję, a następnie wklejam z powrotem do okna przeglądarki, ale jest to szereg kroków i staje się nużący.

Czy istnieje sposób na edycję tego typu w oknie przeglądarki?

Odpowiedzi:


9

Przytrzymaj palec na pasku adresu, aby wyświetlić małą lupę, a następnie przeciągnij palcem w prawo lub w lewo, aby przejść do części adresu URL, którą chcesz edytować.

Aktualizacja W najnowszych wersjach iOS, w przypadku urządzeń z funkcją wymuszonego dotknięcia, pasek adresu jest zaznaczony, możesz wymusić dotknięcie klawiatury i przesuwać palcem w lewo i prawo, aby przesunąć kursor.


1
Nie działa na iPhonie 6s.
Stringray

1
Wygląda na to, że w nowszych wersjach systemu iOS należy dotknąć paska adresu, aby uzyskać fokus, a następnie dotknąć ponownie i przytrzymać, aby uzyskać kursor.
UltraBob,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.