Jak prezenterzy WWDC wklejają tekst podczas pokazów?


17

Podczas pokazów w filmach WWDC prezenter często wkleja kod do Xcode, aby zaoszczędzić konieczności jego wpisywania. Jak wklejają każdy inny fragment kodu bez przełączania się na inną aplikację w celu skopiowania?


Bez widocznego założenia mogę jedynie założyć, że prezentacja jest wstępnie skonfigurowana i wygląda tylko tak, jakby fragmenty zostały wklejone. Może używają Keynote?
IconDaemon

Mam na myśli wersje demonstracyjne, w których przełączają się ze slajdów Keynote i przechodzą do Xcode na żywo.
jobbogamer

1
Bez żadnych dowodów zakładam, że inni ludzie za sceną robią wycinanie i wklejanie. Z Apple Remote Desktop łatwo jest kontrolować sesję użytkownika, jednocześnie pozwalając mu zachować kontrolę. Być może kreator za zasłoną wkleja kod, gdy zostanie odczytany, i wyglądałoby to tak, jakby kod po prostu „pojawiał się” w Xcode. Czy prezenter faktycznie naciska jakieś klawisze, aby wkleić kod? Jeśli chcesz, podaj link do wersji demonstracyjnej, która pokazuje to w użyciu. Jestem zaintrygowany. Używam ClipboardHistory, która może przechowywać wiele skopiowanych elementów. Może oni tego używają?
IconDaemon

Które dema WWDC masz na myśli?
Wracają

Konkretny, który skłonił mnie do zadania pytania, to kilka razy widziałem go w filmie z 2012 r. „ Przedstawiamy widoki kolekcji ”. Obawiam się, że nie pamiętam dokładnie, kiedy to nastąpi. Widziałem to także kilka razy w różnych filmach WWDC.
jobbogamer

Odpowiedzi:


19

Apple użył niestandardowego kodu o nazwie „Demo Monkey”, którego kod źródłowy jest dostępny na GitHub .


Wygląda na to, że to jest to, dziękuję! Wydaje mi się, że pamiętam bardzo krótko jakąś ikonę banana w doku prezentera, która pasuje do nazwy Demo Monkey.
jobbogamer

W projekcie nie ma ikony, ale mogłem zrozumieć usunięcie grafiki przed wydaniem jej jako open source.
Ɱark Ƭ

@jobbogamer wymyśliłeś, jak korzystać z aplikacji Demo Monkey? Z pliku Readme nie mogłem zrozumieć, jak to działa.
gprasant

1

Możesz tworzyć niestandardowe fragmenty kodu Xcode. Fragmenty mogą obejmować od jednej metody do całego programu.

Sprawdź ten artykuł na temat NSHipster , dla mnie to jedno z najlepszych wyjaśnień tego, jakie znalazłem.


Wygląda na to, że w takim przypadku na ekranie pojawiłaby się widoczna akcja, na przykład pojawiające się pole autouzupełniania, ponieważ wydaje się, że nie ma sposobu na powiązanie skrótu klawiaturowego z fragmentem kodu.
jobbogamer

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.