Jakiś sposób na automatyczne pobieranie lub synchronizowanie wszystkich zdjęć Google+ na moim komputerze Mac?


13

Czy istnieje sposób automatycznego pobrania lub zsynchronizowania wszystkich zdjęć z kopii zapasowej z telefonu na Google+ na komputerze Mac?

Wiem, że istnieje narzędzie do przesyłania, ale chcę odwrócić.

Czy można je w jakiś sposób wyświetlić w Picasie?

Odpowiedzi:


18

Możesz automatycznie pobierać swoje zdjęcia ze Zdjęć Google (uważam, że zdjęcia Google+ tam się kończą, popraw mnie, jeśli się mylę) dość łatwo. Jednak konfiguracja wymaga kilku różnych kroków. Po skonfigurowaniu synchronizacja zostanie wykonana za Ciebie.

  1. Najpierw musisz zainstalować program Google Photos Uploader dla systemu OS X.
  2. Następnie musisz zainstalować Dysk Google Apps Sync do synchronizacji Dysku Google na komputerze Mac.
  3. Następnie otwórz Zdjęcia Google w przeglądarce i przejdź do ustawień. W ustawieniach włącz tę Google Driveopcję. Opcja Dysku Google
  4. Otwórz Dysk Google w przeglądarce i wybierz Google Photosopcję. Upewnij się, że panel ustawień Zdjęć Google na Dysku Google ma włączony folder Utwórz Zdjęcia Google . Ustawienie Dysku Google
  5. Na koniec upewnij się, że nowo utworzony folder Zdjęcia Google na Dysku Google jest wybrany w ustawieniach Dysku Google na Macu do synchronizacji.

W tym momencie Twoje zdjęcia zostaną zsynchronizowane z urządzenia mobilnego i komputera na Zdjęciach Google, zostaną połączone z Dyskiem Google i zsynchronizowane z powrotem na komputer, abyś mógł pobrać dowolną aplikację.

Pamiętaj, jak wskazał @Jer, będzie to liczyć się do twojego miejsca na Dysku Google, a jeśli właśnie je zapisałeś w Zdjęciach Google, możesz skorzystać z nieograniczonego miejsca. Płacę 10 USD miesięcznie za 1 TB miejsca na Dysku Google i działa to świetnie. Wszystkie moje zdjęcia porządkuję w podkatalogach, oznaczam je tagami i zarządzam nimi za pomocą Adobe Lightroom, a Dysk Google automatycznie synchronizuje je ze Zdjęciami Google na moim telefonie. Pozwala mi również łatwo wybrać folder, który zorganizowałem za pomocą Lightroom i udostępnić go innym osobom za pośrednictwem Dysku Google, zamiast tworzyć albumy i udostępniać je za pomocą Zdjęć.


Nie sądzę, że wlicza się to do twojego limitu. Obecnie mam 50 GB w folderze Zdjęć Google zsynchronizowanym z komputerem Mac na dysku, a Dysk Google mówi, że używam tylko 6 GB.
Simon Woodside,

To zależy od tego, gdzie zostały zrobione zdjęcia i jakie oferty możesz mieć. Na przykład zdjęcia zrobione moim Pixelem nie liczą się do mojej pamięci.
Johnathon Sullinger

Wejdź na photos.google.com/settings i upewnij się, że ustawiono opcję „Wysoka jakość”, a następnie kliknij „Odzyskaj miejsce”, aby przełączyć wszystkie zdjęcia przechowywane w Zdjęciach Google na tryb wysokiej jakości (zamiast trybu oryginalnego). Oczywiście rób to tylko, jeśli korzystasz z bezpłatnej warstwy.
Simon Woodside,

Ach tak, nie używam darmowej warstwy. Chcę oryginału, ponieważ kręciliśmy nasze filmy w 4K od kilku lat. Nie chcę ich konwertować. To dobra wskazówka
Johnathon Sullinger

Czy istnieje sposób pobrania / synchronizacji określonego folderu z Google?
David Leal


2

Rozwiązanie firmy Johnathon Sullinger spowodowało synchronizację zdjęć przy użyciu Dysku Google, co wlicza się do limitu 15 GB. Skończyło się na konieczności usunięcia i ponownego przesłania za pomocą zdjęć. Synchronizacja nie może więc działać w obie strony bez uwzględnienia limitów miejsca na dysku, o ile mi wiadomo.

Ponadto w tym momencie Zdjęcia Google kończą się tylko wtedy, gdy udzielisz uprawnień z obu kont, czego nie chcesz, chyba że przesyłasz tylko ze Zdjęć Google.


Wspomniałem, że musisz zezwolić, aby Zdjęcia Google były częścią Dysku Google. Aby wykonać dwukierunkową synchronizację, musisz przesłać z komputera za pomocą Dysku Google i przesłać zdjęcia do telefonu komórkowego. Dysk Google to człowiek w środku, dzięki któremu wszystko się dzieje. Niestety w tej chwili nie ma innego sposobu synchronizacji dwukierunkowej z telefonu komórkowego na komputer. OP nie powiedział, że nie zjadanie limitu 15 GB jest wymogiem, więc nie zaproponowałem tego. Jest to całkowicie słuszna kwestia, o której należy wspomnieć i zaktualizuję moją odpowiedź, aby to odnotować.
Johnathon Sullinger

0

Oto fakty ... jest dwukierunkowy i NIE wlicza się do miejsca na Dysku Google, jeśli synchronizujesz do / ze Zdjęć Google, a nie tylko przesyłasz zdjęcia do losowego folderu.

Jeśli zrobię zdjęcie aparatem, zostanie ono automatycznie przesłane do zdjęć Google, gdy będę w sieci Wi-Fi. Automatycznie pojawia się w folderze „Zdjęcia Google” na Dysku, a także w folderze „Zdjęcia Google” w trybie offline na moim komputerze Mac.

Jeśli przeciągnę zdjęcie do folderu „Zdjęcia Google” offline na Dysku Google na komputerze Mac, zostanie ono automatycznie przesłane do synchronizacji z folderem „Zdjęcia Google” na Dysku Google w chmurze i pojawi się w Zdjęciach Google online.

Mój Dysk Google pokazuje, że wykorzystałem przydzielone miejsce „5.2 GB z 15 GB”, ale mój folder Zdjęć Google zawiera około 86 GB (tak, osiemdziesiąt sześć).

Jeśli skonfigurujesz to poprawnie, tak to działa.


Jak to odpowiada na pytanie PO, jak to skonfigurować ?
Allan

0

Od 10 lipca 2019 r. Zdjęcia Google i Dysk Google nie będą już automatycznie synchronizowane. Wprowadzamy tę zmianę, aby uprościć sposób działania między dwiema usługami. Możesz przeczytać więcej o zmianach w naszym poście na blogu. ( https://support.google.com/photos/answer/9316089 )


-1

Właśnie to zrobiłem:

Po pierwsze , utwórz folder na pulpicie i nazwij go (mój to „G + Pix”). Będziesz potrzebować tego folderu do kroku nr 5.

1) Otwórz Zdjęcia Google+, aby zobaczyć swoją listę pix. Wybierz grupę zdjęć, które chcesz wyeksportować, klikając znacznik wyboru w lewym górnym rogu zdjęcia. Użycie klawisza „Shift” na klawiaturze pomaga w dokonywaniu wielu wyborów jednocześnie. Te zdjęcia pozostaną w G +, ponieważ pobierasz ich kopie. Wybrałem według daty, aby zarządzać czasem pobierania. Łatwiej też było śledzić to, co wybrałem. Miałem 900 pikseli do przeniesienia !!!

2) Wybierz przycisk pobierania znaleziony za pomocą podkreślonej strzałki w prawym górnym rogu paska menu Google+.

3) Zobaczysz tę grupę zdjęć pobieranych jako „Photos.zip” w menu pobierania w prawym górnym rogu ekranu MAC.

4) Po zakończeniu pobierania plik wyświetli „Zdjęcia” z niebieskim folderem po lewej stronie. Ten proces pobierania może chwilę potrwać, w zależności od liczby eksportowanych pikseli i poziomu jakości obrazu, który określiłeś początkowo podczas wysyłania pikseli do G +.

5) Kliknij dwukrotnie ten plik, a twoje zdjęcie pojawi się w formie listy. Podświetl całą tę listę za pomocą klawisza „Shift” na klawiaturze dla wielu wyborów i przenieś listę do wyznaczonego folderu na pulpicie. Z tego folderu na pulpicie możesz teraz nimi manipulować.

Wskazówka dotycząca wielokrotnego wyboru

Wybierz pierwsze zdjęcie

Przytrzymaj klawisz „Shift” podczas wybierania ostatniego zdjęcia.

Wszystkie elementy powinny być teraz niebieskie i zostaną przeniesione jako jedna grupa, przytrzymując kursor na liście podczas przesuwania ich do folderu na pulpicie.

W każdym razie działało to idealnie dla mnie. Musisz zagrać w tę grę, stary! Ugh!


Nie jest to automatyczne, o co prosił PO. OP chce synchronizacji dwukierunkowej.
Johnathon Sullinger,

-1

Google celowo zablokował to, nie uwalniając synchronizacji w kierunku biologicznym na żadnej platformie, nawet telefony nie synchronizują pobrań, które po prostu pokazują się w przeglądarce i musisz je wybrać, aby pobrać kopię na swój telefon. Zdjęcia Google służą wyłącznie do automatycznego przesyłania, a nie automatycznego pobierania. Dopóki ludzie nie zażądają tej usługi, a inny dostawca nie zapewni jej, Google nigdy na to nie pozwoli.

Innym rozwiązaniem jest instalacja emulatora Androida, zainstalowanie zdjęć Google i kliknięcie zdjęć, które chcesz pobrać. Nie jestem pewien, czy na komputerze Mac istnieje emu.


To nieprawda. Możesz wykonać dwukierunkową synchronizację za pomocą Dysku Google, gdy tylko zezwolisz mu na dostęp do Twoich Zdjęć Google. Liczy się na miejsce na Dysku Google, ale zapewnia synchronizację na wszystkich platformach, na których Dysk Google jest obsługiwany.
Johnathon Sullinger

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.