Czy można wyczyścić całą bibliotekę zdjęć iCloud?


12

Korzystam z biblioteki zdjęć iCloud w wersji beta od tygodnia, a kilka zdjęć zostało zduplikowanych i chciałbym usunąć wszystkie zdjęcia i zacząć od nowa.

Mam kopie zapasowe wszystkich zdjęć i wyłączyłem iPhoto Cloud Library na wszystkich urządzeniach z iOS. Kiedy loguję się do aplikacji internetowej - nadal wyświetla dziesiątki albumów i mogę usunąć wszystkie zdjęcia, a następnie przejść do usuniętych elementów, a następnie je wyczyścić, ale albumy-duchy wciąż tam coś psują.

Całkowicie wyłączyłem bibliotekę i widać, że jest 30-dniowy okres oczekiwania.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jeśli kliknę albumy, są ich strony i nigdzie nie ma przycisku usuwania. Jeśli włączę bibliotekę na urządzeniu z iOS, dane zaczną zalewać się tak, jakbym chciał odzyskać zdjęcia.

Nie chcę niczego odzyskiwać, chcę czyste wytarcie i czyste konto.

Obecnie w usuniętym albumie znajduje się 7807 zdjęć i nie ma możliwości ich masowego usunięcia. Mam 31 albumów wyświetlanych w iCloud i nie ma możliwości ich usunięcia.

Czy jest jakiś sposób, aby to przyspieszyć, czy ludzie muszą czekać miesiąc, aż uszkodzona biblioteka zostanie ostatecznie oczyszczona, aby zacząć od nowa?

(Mam otwarte bilety w AppleCare po uważnym przeczytaniu FAQ i eskalacji do inżynierii, ale zostałem poinformowany, że może minąć tydzień lub dwa, zanim się pojawi :-( Być może ktoś ma lepszy pomysł, aby to wyjaśnić lub coś zauważył Przegapiłem.)

Odpowiedzi:


5

W rzeczywistości istnieje sposób masowego usuwania zdjęć do 1000 jednocześnie w interfejsie internetowym biblioteki zdjęć iCloud.

 1. Kliknij „Wybierz zdjęcia” u góry
 2. Wybierz pierwsze zdjęcie
 3. Przewiń do samego końca
 4. Przytrzymaj klawisz SHIFT i kliknij ostatnie zdjęcie (spowoduje to zaznaczenie wszystkiego pomiędzy)
 5. Kliknij „Usuń” u góry

5

Zdjęcia na komputerze Mac sprawiają, że jest to banalne. Podobnie w przypadku ulepszonego interfejsu internetowego jest to proces dwuetapowy.

 • Polecenie A - wybierz wszystko
 • Usunąć
 • Wybierz album Wszystkie zdjęcia
 • Plik - Pokaż ostatnio usunięte
 • kliknij przycisk Usuń wszystko w prawym górnym rogu
 • bądź cierpliwy i poczekaj, aż usunięcie nastąpi wszędzie i przefiltruj do wszystkich urządzeń synchronizujących się z chmurą

Zdjęcia dla systemu OS X wydanego z 10.10.3 zawierają zmiany potrzebne do łatwego czyszczenia:

 • Otwórz bibliotekę zdjęć, która jest biblioteką systemową
 • Plik -> Pokaż ostatnio usunięte
 • Wybierz Usuń wszystko w prawym górnym rogu
 • Powtarzaj tak często, jak to konieczne, jeśli aplikacja nadal pobiera nowe zdjęcia z chmury

Możesz również usunąć 1000 zdjęć na raz za pomocą interfejsu internetowego w 2019 r. Na https://icloud.com/#photos


Nie testowałem nowej wersji beta icloud - być może ma ona wyższy limit lub możesz wyczyścić wszystko z okresem karencji, aby cofnąć tak jak w przypadku plików / kontaktów / kalendarzy ... beta.icloud.com/photos
bmike

1

Dwie opcje. Wyłącz kopię zapasową icloud na swoim urządzeniu i poczekaj 30 dni. Lub znajdź Maca i kliknij Apple Logo> Preferencje systemowe> icloud> Zarządzaj ...> Zdjęcia> Usuń. Przechowujesz pamięć od razu i nadal możesz ją cofnąć w ciągu 30 dni. I zauważ, że powiedziałem mac, dla oprogramowania icloud na PC nie ma tej opcji przynajmniej od 05.01.2018.


0

Co to jest przycisk usuwania jest wyłączony, nie można go kliknąć

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Jak widać na moim zdjęciu, już „usunąłem” zdjęcia, ale wszystkie albumy „zombie” nadal tam są, a nawet zdjęcia nie zostały usunięte. Zgadzam się, że przyciski usuwania nie działają lub są całkowicie niedostępne w interfejsie internetowym. Całkiem dziwne, że Apple promuje tak mocno, jak kolejna rzecz w zarządzaniu zdjęciami dla użytkowników.
bmike

0

Odpowiedź: Tak

Oto jak:

 1. Na urządzeniu iDevice / s (iPhone, iPad itp.) Przejdź do Ustawienia> Zdjęcia i aparat> i wyłącz opcję „Biblioteka zdjęć iCloud (Beta)”.

 2. Po wyłączeniu biblioteki zdjęć iCloud na dowolnym / wszystkich urządzeniach iDevices / iOS przejdź do https://www.icloud.com/#photos i usuń wszystkie / wszystkie zdjęcia, które chcesz tam usunąć.

Następnie twoja biblioteka zdjęć iCloud powinna zostać wyczyszczona / usunięta.

Uwaga: jeśli z jakiegoś powodu włączysz ponownie opcję „iCloud Photo Library (Beta)” w iOS, a stare / usunięte zdjęcia nadal tam są, po prostu usuń je najpierw z urządzenia, a następnie powtórz kroki, o których wspomniałem powyżej.


Być może muszę wyjaśnić pytanie, mam 7800 zdjęć, które usunąłem, ale kiedy ponownie włączam bibliotekę na dowolnym urządzeniu z iOS - dziesiątki albumów ze zdjęciami wciąż tam są, bez możliwości ich usunięcia. Chcę wszystko wyczyścić zbiorczo i zacząć od nowa bez czekania przez 29 dni. Będę musiał zrobić zrzut ekranu z kroku 2. Jak dokładnie usuwasz jedno lub kilka zdjęć? Jak wspomniałem w nagrodę - ilość zdjęć, które mam, powoduje awarię Zdjęć na iOS, kiedy proszę o „usunięcie wszystkich” - nic tak naprawdę nie jest usuwane.
bmike

0

To może działać:

 1. Nie wyłączaj jeszcze synchronizacji zdjęć iCloud
 2. Idź do zdjęć na macOS, Cmd + A, aby zaznaczyć wszystkie zdjęcia, usunąć i opróżnić kosz.
 3. Poczekaj, aż zmiana zsynchronizuje się na wszystkich urządzeniach
 4. Wyłącz synchronizację zdjęć iCloud
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.