Zmusza aplikację do przejścia do wybranego okna podczas uruchamiania


1

Prowadzę konfigurację z wieloma monitorami na jednym „pulpicie”. Wszystkie moje aplikacje po otwarciu działają na głównym monitorze, który jest mniejszym monitorem. Chciałbym, aby niektóre (np. Przeglądarka, klient poczty) były otwarte na moim serwerze dodatkowym, a inne (np. IRC, terminal itp.) Na moim komputerze głównym.

Nie jestem pewien, czy istnieje metoda wykonania tego w sposób natywny lub czy wymaga to kodowania, jednak jestem zadowolony z obu rozwiązań.


Uruchom, przeciągnij na drugi ekran, uruchom ponownie. Nie działa?
Tetsujin

Niestety nie. Maszyna to MacBook Pro, więc czasami podłączam ją do ekranu (w pracy), innym razem jest ona otwarta sama (w domu). Program Outlook dla komputerów Mac 2016 zawsze otwiera się na Macbooku, podczas gdy inne procesy wydają się migać między nimi.
Andrew White

Ach, jak tylko zredukujesz maszynę do jednego ekranu, pociągnie ona wszystkie okna z powrotem do tego ekranu, abyś ich nie zgubił. Zamierzone zachowanie. SavedState może wysłać okno na drugi ekran, jeśli był tam ostatni raz, gdy aplikacja została uruchomiona, ale nie wszystkie aplikacje zapisują stan - może to być przyczyną rozbieżności. [MS zawsze robi swoje, nawet z 2 stałymi ekranami, RDC otworzy się na 2. ekranie, ale każde połączenie, które kiedykolwiek otworzę, otworzy się na ekranie 1]
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.